reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rekrutacja do żłobków.

roksanna

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2009
Postów
17
Witajcie! Mam problem , bo za pozno dowiedzialam sie, ze babcia nie bedzie mogła juz pilnowac corki. Jak jest z rekrutacja do zlobkow? Czy musze czekac do marca? Czy ciezko sie dostac do prywatnego żlobka? Help!!!
Pytam, bo slyszalam, ze w Białymstoku dostanie sie do zlobka podobno graniczy z cudem, a mieszkam tu od niedawna:(
 
reklama
Witajcie! Mam problem , bo za pozno dowiedzialam sie, ze babcia nie bedzie mogła juz pilnowac corki. Jak jest z rekrutacja do zlobkow? Czy musze czekac do marca? Czy ciezko sie dostac do prywatnego żlobka? Help!!!
Pytam, bo slyszalam, ze w Białymstoku dostanie sie do zlobka podobno graniczy z cudem, a mieszkam tu od niedawna:(
my do złobka skladalismy pod koniec listopada i tak nei dostał sie byl na 4 stronei rezerwowanych .... po znajomosci załatwili nam ze znalazł sie na 1 miejscu wiec jak miejsce sie zwolni odrazu go przyjma .... mysle ze nie masz szans dostac sie do złobka państwowego ... wiem ze Ewuśka29 prowadzi prywatny złobek wiec do niej pisz prv
 
Roksanna ja swojego synka zapisywałam do żłobka jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży ( czyli około 5 tyg) , dostał się jak miał prawie 10 miesięcy. Szukaj miejsca w prywatnym
 
Hej ... ja mam pytanie jak to wyglada wszystko w żłobku państwowym ... ? chodzi mi o spanie jedzenie .. ? itp ? Paweł prawdopodobnie idzie do złobka i mam wielki metlik w glowie :o bylabym wdzięczna za odpowiedz :)
 
Moze wiecie jak dlugo czeka sie na miejsce w panstwowym żłobku??czy jest sens zapisywac teraz ok roczne dziecko i czekac?moze wogule sie nie dostanie.Czy samotne matki czekają krocej?
No i ile moze kosztowac taki panstwowy żłobek?
 
dziewczyny polecicie mi jakis dobry żłobek prywatny zeby był w okolicy Wysokiego Stoczka bo na panstwowy niebede czekala i nie marze ze przyjma a potrzebuje najlpiej od zaraz ...
 
reklama
Do góry