reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tematy spotkań Aktywnych Mam

jaki tematy interesują Cię najbardziej?

  • pierwsza pomoc

    Głosów: 7 70,0%
  • pediatra - jak rozpoznawać zbliżające się choróbsko i skutecznie domowymi sposobami leczyć malucha.

    Głosów: 4 40,0%
  • dietetyk - zbilansowana dieta maluchów

    Głosów: 3 30,0%
  • fizjoterapeuta - zabawy wspomagające rozwój ruchowy.

    Głosów: 2 20,0%
  • zabawy budujące więzi miedzy dziećmi a rodzicami

    Głosów: 2 20,0%
  • wspomaganie rozwoju emocjonalnego dzieci przez zabawę

    Głosów: 3 30,0%
  • basen - wspólne chlapanie dla zdrowia :)

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    10
  • Ankieta zamknięta .
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Amelkowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Marzec 2009
Postów
2 789
Oficjalnie otwieram sondę z tematami :happy:
na sierpień temat zaklepany, więc z tymi ruszymy od września - najbardziej popularny będzie pierwszy itd.
Czas głosowania to trzy tygodnie, nie ma się co spieszyć, bo do września jeszcze trochę czasu ;-)

Proszę potwierdzać swój głos pod spodem (mamy zbunkrowane też :-p ) ;-)

edit: można oddać kilka głosów, ale nie klikajmy wszystkiego po kolei bo nam wyjdzie masło maślane ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mary :-) gratulacje z okazji...tego ostatniego suwaczka :-) ;-)
 
Ja też się dołączyłam do głosowania, ciężko wybrać bo wszystkie tematy są fajne.
Proszę napiszcie gdzie i kiedy będzie sierpniowe spotkanie? można dołączyć??
 
Ja też się dołączyłam do głosowania, ciężko wybrać bo wszystkie tematy są fajne.
Proszę napiszcie gdzie i kiedy będzie sierpniowe spotkanie? można dołączyć??

Arcobaleno ;-) witaj ;-)

zarejestruj się na portalu Aktywne Mamy - instrukcja na początku tego wątku - https://www.babyboom.pl/forum/opols...wnych-mam-z-opola-i-okolic-42098/index13.html w sierpniu będzie o chustowiazaniu ;-)

no i zapraszam do plotkowania z nami :-) https://www.babyboom.pl/forum/opols...-opolszczanek-18371/index499.html#post5814370
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry