reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

JUż dodałam zdjęcie.

Daggy przejrzyj jeszcze zdjęcia, może na niektórych widać jeszcze inne bawiące się dzieci. Też mogą być.

Super pomysły dziewczyny, ja bym z chęcią zaprosiła dr Kowalczykiewicz - Kutę na to spotkanie z pediatrą :tak:
 
reklama
a myślicie ze jakiś "dobry pediatra" znajdzie dla nas czas???

lekarze pracują gdzie się da... jedna przychodnia, pogotowie, prywatny gabinet... to nie jest tak ze idą na 8 godzin do roboty a potem mają labę...

co do pierwszej pomocy to... mam mieszane uczucia... temat fajny - potrzebny ale...brałam udział w takich szkoleniach w pracy ale nie jestem pewna czy w stresie pamiętałabym o tym wszystkim :-( chyba ze szkoliłabym się co miesiąc...

ale...możnaby pogadac z siostrą Jolą czy nie dałoby się zrobic takiego wykładu w szkole rodzenia... co prawda nie mogą nam udostępnić sali ale może chociaż siostra Jola albo lekarze z przychodni dadzą się namówić na współprace...
 
Pierwsza pomoc super - ja co jakis czas przegladam ulotki co kiedy trzeba zrobic, aby się utrwaliło.
Rubi uwierz gdy by cie to spotkało zadziałała bys instynktownie :tak:. Moj Kubun za małolata miał bezdech, fioletowy z sekunde sie zrobił, machał raczkami jak tonący ... dałam rade, impuls, instynkt :tak:

Dr Kuta blondynka z Reymonta?
 
ehhh...ja zawsze będę o niej pamiętała.... to dzięki jej zawdzęczam pierwszy kontakt z Jasiem - kazała położnej wyjąć go z inkubatora żeby go mogła chwilkę na rękach potrzymać....
 
Tak sobie mysle czy pediatra to dobry pomysł ... w sumie czy jakis lekarz cos konkretnego poradzi nie bojac sie przyszłosciowo, ze któras z nas zle cos zrozumie, zastosuje i bedzie na niego jak dziecku cos zaszkodzi... nie bardzo umiem ugryzc ten temat.

Mi to by się marzył logopeda i luzne domowe sposoby/cwiczenia nauki mowienia.
 
reklama
Dubluję posta z ploteczek:

Która z Was na ochotnika zadzwoni jutro do Smoczej Jamy zapytać o wynajem sali na dwie godziny za tydzień we wtorek lub czwartek od 17:00 do 19:00??? (czy mają wolną i ile chcą razem z poczęstunkiem)
Ja jutro po pracy pójdę do Szarej Willi, tam jest Klub Urwisa, opiekunki tam są na etacie i ponoć jest miejsce na warsztaty jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry