reklama

Aktywne Mamy z Radomia

Temat na forum 'Radom' rozpoczęty przez Bestyja :P, 27 Lipiec 2010.

1. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Witajcie,
    wraz z portalem AktywneMamy.pl , firmą JohnsonBaby - BabyBoom chciałoby dla Was zorganizować spotkanie podczas, którego mogłybyście się spotkać a także wysłuchać wykładu bądź uczestniczyć w warsztacie ze specjalistą.
    Potrzebujemy tylko podpowiedzi jakie miejsce w waszym mieście jest przyjazne? Gdzie mają warunki dla rodziców z dzieciaczkami i czy macie namiary na sympatycznych specjalistów od których chciałybyście sie dowiedzieć kilku rzeczy.

W innych miastach, które objął program udało nam się zorganizować spotkania z psychologami, pedagogami, logopedami, fizjoterapeutami, przeprowadzić warsztaty pierwszej pomocy , z chustowania , stylizacji a nawet warsztaty z tworzenia biżuterii.

Oczywiście organizatorzy fundują takie spotkanie.

Czekam na podpowiedź bo wierze ,że razem uda nam się zorganizować świetne spotkanie.

2. Justa_82

Justa_82 Mamuśka x3

ooo super, wreszcie i my doczekałyśmy się.
    Jedyne fajne miejsca jakie przychodzą mi do głowy i które są przez nas sprawdzone i godne polecenia to :

-" klub Malucha - STONOGA" Klubik Malucha "Stonoga". Centrum zabaw dla dzieci. Radom

- " Gąska Balbinka "( na Rapackiego)

_ "Fantazja" ( na Grzecznarowskiego)

Nie mogę wkleić linków, bo posta mi urywa.:dry:

3. reklama
  4. Bestyja :P

Do Stonogi pisałam tydzień temu ale nie dostałam odpowiedzi. Skoro jednak mówicie ,że to fajne miejsce spróbuję jeszcze raz.
    Z tymże program AktywneMamy polega na tym by podczas takiego spotkania mamy mogły uczestniczyć w warsztacie lub wykładzie.
    Stonoga skupia się na dzieciach.

Ostatnia edycja: 27 Lipiec 2010
  5. Justa_82

Justa_82 Mamuśka x3

Bestyjko kącik dla rodziców też się tam znajdzie.:tak: Są tam stoliki, kanapa a pani oferowała kawkę, herbatkę.:tak: Myślę , że to miejsce było by najodpowiedniejsze mimo swej skromności, ponieważ wszystko mieści się w jednym sporym pokoju .Plus kącik z kanapą dla dorosłych z tv - chyba , gdy są dzieci to bajki tam lecą.:unsure: Dzieci mamy w kupie, nie trzeba za nimi biegać , jak to było w przypadku " Gąski Balbinki".:tak:

6. Bestyja :P

Oczywiście możemy się dostosować do waszych sugestii i propozycji, mam jednak pewne wątpliwości czy mając dzieciaczki w tym samym pomieszczeniu byłybyście w stanie skoncentrować się na wykładzie.
    Chyba ,ze znaleźlibyśmy kogoś kto prowadzi warsztat w którym biorą udział i rodzice i dzieci.

7. Bestyja :P

a i jeszcze jedno, większość z was ma czas przedpołudniami? popołudniami czy w weekendy?

8. Justa_82

Justa_82 Mamuśka x3

aha, czyli chodzi o spotkanie mam bez dzieci? :confused: Takie też teraz planujemy spotkanko we własnym gronie, by móc spokojnie poplotkować.:tak: :tak:
    Godzina? Chyba po 16: 00 każdej odpowiada, byle by to nie był weekend.:sorry2:

9. Bestyja :P

Nie chodzi o spotkanie mam bez dzieci.

Spotkania jakie organizujemy w innych miastach w ramach programu wyglądają następująco .

Podczas 2-3h odbywają się albo wykłady albo warsztaty skierowane do rodziców.
    Rodzice mogą wziąć dzieciaczki ze sobą a opiekunowie i animatorzy zajmują je organizując zabawy - zazwyczaj w drugim pomieszczeniu ( dotyczy to tych dzieci , które poradzą sobie bez rodzica, umieją chodzić i w miarę się komunikować. Dla młodszych dzieci jest przygotowany kącik zabaw w tym samym pomieszczeniu w którym odbywają się wykłady/warsztaty).
    Zawsze też przewidujemy poczęstunek, owoce, chrupki, ciasteczka i napoje.

10. reklama
  11. Justa_82

Justa_82 Mamuśka x3

Czy my sami mamy szukać kogos kto poprowadzi zajęcia na dany temat? I czy już coś wiadomo odnośnie spotkania?

12. Bestyja :P

Prowadzę rozmowy i ze Stonoga i z Gąską Balbinką.
    zobaczymy kto da fajniejsze warunki.
    Coś więcej powinnam już wiedzieć jutro.
    Termin wstępnie ustalamy w tygodniu miedzy 9 a 13 sierpnia od 16-17.
    My "załatwimy" prowadzącą osobę.

A czy tylko Ty jesteś zainteresowana???

Poleć forum