reklama

Aktywne Mamy z Zielonej Góry

Temat na forum 'Zielona Góra' rozpoczęty przez Bestyja :P, 27 Lipiec 2010.

1. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Witajcie,
    wraz z portalem AktywneMamy.pl , firmą JohnsonBaby - BabyBoom chciałoby dla Was zorganizować spotkanie podczas, którego mogłybyście się spotkać a także wysłuchać wykładu bądź uczestniczyć w warsztacie ze specjalistą.
    Potrzebujemy tylko podpowiedzi jakie miejsce w waszym mieście jest przyjazne? Gdzie mają warunki dla rodziców z dzieciaczkami i czy macie namiary na sympatycznych specjalistów od których chciałybyście sie dowiedzieć kilku rzeczy.

W innych miastach, które objął program udało nam się zorganizować spotkania z psychologami, pedagogami, logopedami, fizjoterapeutami, przeprowadzić warsztaty pierwszej pomocy , z chustowania , stylizacji a nawet warsztaty z tworzenia biżuterii.

Oczywiście organizatorzy fundują takie spotkanie.

Czekam na podpowiedź bo wierze ,że razem uda nam się zorganizować świetne spotkanie.

2. mloda_i_piekna

mloda_i_piekna Fanka BB :)

Bardzo przydałoby się coś takiego w naszym mieście, ale na razie nie mam pomysłu na to jakie miejsce byłoby odpowiednie do takiego spotkania. Nie do końca wiem co byłoby w nim potrzebne, jak taka sala np miałaby wyglądać, czy co zagwarantować uczestnikom...

3. reklama
  4. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Wejdź tutaj:

Portal dla Aktywnych Mam

logujesz się nickiem i hasłem takim samym jak na BB

A tu są relacje z dużych spotkań.
    Aktywnemamy.pl
    Może kiedyś się uda i do Was dojechać.

5. Minesota

Minesota Fan(ka)

Zapraszamy :-)