reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywne Mamy z Radomia

Ok. :-)
Nieeee :no:, jest nas trochę ( udzielamy się na zamkniętym ) + nowo przybyłe mamy w ostatnim czasie na ogólnym wątku radomskim + te , które zalogowały się na " Aktywnych mamach".
Dziewczyny hop, hop... odezwijcie się, bo ja tu sama na placu boju pozostałam.:-:)sorry:
 
reklama
Odzywam się i ja choć niestety tym razem nie uda mi się z Wami spotkać :-( ale kibicuję, żeby spotkanko wypaliło i wszystko było super :tak:

A ja mam cichutką nadzieję, że drugie spotkanie uda się zorganizować we wrześniu lub w październiku jak będę w Pl :tak:
 
ja sie pisze
ja plus 3-latka
mam nadzieje ze nie wypadnie to w poniedzialek lub w czwartek bo wtedy w pracy jestem
lub nie urodze
 
no to w takim razie " Gąska Balbinka" była by tu najodpowiedniejsza - kawiarnia dla rodziców + opieka nad maluchami. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

tez tak mysle

doalczam i ja do listy obecnosci :1dorosla + 3letnia coreczka
dni i godziny mi odpowiadaja

nie bylam jeszcze w Fantazji i nie wiem, jak tam jest, ale juz nie kombinujmy i niech zostanie "Balbinka"
 
Ja się piszę z Antośkiem.
1 dorosła + 1 dziecko trochę więcej niż 1,5 roku .
I Balbinka i Stonoga nam pasuje:-)
 
reklama
Do góry