reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mamy z Radomia :-)

sewa

mamuśka ;-)
Rozwiązania
0
Może znajdę w końcu mamy z mojego miasta! Byłoby fajnie razem umówić sie na spacerek, wymienić doświadczenia.

Ostatnia edycja:
reklama

dorotka.1

doube mamy 06.07,09.10
Miasto
centrum pl
Rozwiązania
0
hejka Sewa dopiero teraz odnalazlam ten wątek,ja jestem z Radomia ale na spacerek z bobaskiem to dopiero w czerwcu buziaczki:tak:

Rozwiązania
0
Witaj
jestem z Radomia mam 5-letnią córkę. Chętnie nawiąże nową znajomośc. Kasia

Aneta_Opilowska

Kończymy Drugi Trymestr
Miasto
Radom
Rozwiązania
0
WItam. Tez jestem Radomianką!
I jak najchetniej na spacerek sie umowie - ale dopiero w grudniu. Rodze 10 grudnia ;-)

sewa

mamuśka ;-)
Rozwiązania
0
..........

Ostatnia edycja:

sewa

mamuśka ;-)
Rozwiązania
0
............

.........

Ostatnia edycja:

Aneta_Opilowska

Kończymy Drugi Trymestr
Miasto
Radom
Rozwiązania
0
Jesli myslisz ze Ustronie jest takie "mlode" to sie mylisz ;-) chociaz i tak sa mlodsi niz na XVleciu.

sewa

mamuśka ;-)
Rozwiązania
0
.........

Ostatnia edycja:
reklama

Aneta_Opilowska

Kończymy Drugi Trymestr
Miasto
Radom
Rozwiązania
0
O matko! A ja juz myslalam ze cos jest nie tak!!!!
Zwykle wystarczalo mi 6 godzin snu, weekendowo do 8. Teraz.... moge spac i spac..... W sobote spalam 15 godzin. Moj maz myslal ze cos jest nie tak. mam tylko nadzieje ze to przejdzie bo nie jest to najwygodniejsze jak sie do pracy chodzi ;-) ale jak wracam to z pinktu przytulam sie do podusi.

Ale ogolenie czuje sie dobrze. Moja jedyna zachcianka jak na razie jest musztarda w ilosciach przemyslowych i w jeszcze wiekszych ilosciach winogrona ciemne ;-) I pije jak smok wawelski - tylko wode mineralna niegazowana. Od herbaty mnie mdli, kawy nawet wachac nie moge. Jeszcze kakao mi przez gardlko przechodzi ale w ciagu dnia zwlaszcza w pracy ciezko o kako. Wiec sie nawadniam

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Potrzebuję porady 9
roza_21 Czerwcowe mamy 2020 1931
aniaslu Duże rodziny 1545
B Radom 41

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry