reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
Na razie bywalam u mojego w przychodni bo fajny - dr Karasinski.
Ale chyba sie faktycznie wybiore do Golinskiego. ;-) jak tylko minie mi katar i bede mogla spokojnie wyjsc z domu
 
No wlasnie, sporo slyszalam ;-) i same dobre rzeczy.

Kolezanka polecala mi Banaczka, ale okazalo sie ze chwilowo jest "zajety za krateczkami" - za lapowki
 
reklama
Zaczynamy sie rozgladac za wozeczkami i lozeczkami. Chociaz znajac zycie to wszystko bedzie do zakupu dopiero po porodzie. Dzidziulec ma przyjsc na swiat dopiero w grudniu wiec wozka tak od razu nie kupjemy . Tylko fotelik - nosidelko i lozeczko.
Rzeczy dla Dzieciaczkow sa niestety nie najtansze...... Dlatego nie ukrywam ze rozgladam sie po uzywanych rzeczach. Tak zeby sie zorientowac na razie. Moze nawet wozek kupie uzywany. Lozeczko kupimy nowe. Niektore ciuszki tez. ;-)

Nadal nie wiemy co sie urodzi... MOze jutro sie czegos dowiem, bo jade do Warszawy na test potrojny i USG. Niestety - wynikow testu Pappa nadal nieznane. Zaginely gdzies na poczcie. Wyslane listem poleconym 20 czerwca nie dotarly do mnie do dzisiaj. ......

Ech...
 
Do góry