reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy się uda?

Dołączył(a)
23 Sierpień 2023
Postów
2
Witam wszystkich bardzo serdecznie 😊
Mam nadzieję, że te forum i Wasze wsparcie pomoże mi przezwyciężyć lęk i obawy związane z procedurą in vitro.
Może zacznę od początku, razem z mężem staramy się o dziecko jakiś czas. W końcu decyzja o badaniach i udaniu się do specjalistów.
Wyniki mojego męża okazały się szokujące, oligozoospermia.
Po wielu badaniach u mnie, wszystko w porządku.
Ze względu na nasz wiek i w sumie brak innych rozwiązań zaproponowano nam procedurę in vitro.
Czy jest się czego bać? Czy mamy w ogóle jakieś szanse, że się uda?
Lekarze tak pięknie o tym mówią a ja się po prostu boję, boję się, że to się nie uda a ja się załamie... 😔 już ta sytuacja jest dla nas trudna i mamy mętlik w głowie.
Dodam, że polecono nam klinikę Parens w Krakowie, czy jakaś para podjęła się procedury w tamtejszej klinice i o podobnym problemie?

Dziękuję za odpowiedzi 😊
 
reklama
Chcąc spełnić marzenie o dziecku trzeba spróbować ! Nie jest to łatwa droga szczególnie psychicznie. Ja jestem na etapie trzeciego podejścia z mojej winy się staramy i nie żałuje ani złotówki bo wiem ze robię wszystko by moc zostać mama. Jeśli sie nie uda zaakceptuje to i będę wiedziała ze stanęłam na głowie. W przypadku gdy problem leży po stronie mężczyzny przeważnie szybciej sie udaje ponieważ oni wybierają najlepszego wojownika a Komorka jest zdrowa,Ty jesteś zdrowa to szanse są duże. Powodzenia i trzymam kciuki 🍀
 
Chcąc spełnić marzenie o dziecku trzeba spróbować ! Nie jest to łatwa droga szczególnie psychicznie. Ja jestem na etapie trzeciego podejścia z mojej winy się staramy i nie żałuje ani złotówki bo wiem ze robię wszystko by moc zostać mama. Jeśli sie nie uda zaakceptuje to i będę wiedziała ze stanęłam na głowie. W przypadku gdy problem leży po stronie mężczyzny przeważnie szybciej sie udaje ponieważ oni wybierają najlepszego wojownika a Komorka jest zdrowa,Ty jesteś zdrowa to szanse są duże. Powodzenia i trzymam kciuki 🍀
Bardzo dziękuję za odpowiedź i trzymam kciuki za Was ❤️
 
Do góry