reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się zmienia nasza waga

a_gala

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Sierpień 2010
Postów
1 200
Miasto
woj. lubuskie
ciekawa jestem czy juz zauwazylyscie jakies zmiany w swojej wadze? ja dzis sie zwazylam po tygodniu i mam - 1,5kg (moja obecna waga to 52kg), bylam pewna, ze po tym tyg. lezenia w domu na pewno przybralam, ale pewnie to wynik ciągłych mdłości i tego, ze nic mi nie smakuje...
 
reklama
ja bardzo przytyłam po ostatniej ciąży .
na ostatniej wizycie ważyłam 71,3kg tak jak zauważyłam to od początku ciąży mam +2kg
 
Dziewczęta, moja waga startowa 60 kg. W ciągu ostatniego półrocza zgubiłam 12 kg, tak jak anawoj miałam nadmiar mięska po ciąży. Wiele mnie kosztowało. żeby zgubić ten balaścik, no ale jak się okazuje pewnie nie na długo.
 
Ja startuję z 58 kg (liczmy, że to 6 tc). Zobaczymy, co będzie dalej. :) Chciałabym nie przytyć więcej niż 10-12 kg.
 
Ostatnia edycja:
Ja sie waga chwalic nie bede bo sie wstydze, niedano jako tako sie ogarnelam po poprzedniej ciazy a tu juz 1,5kg na plusie. W poprzedniej na poczatku 5kg schudlam przez moje mdlosci:-/
 
O nowy temacik-jak fajnie,coś dla mnie

Więc tak ja 1 maja tego roku ważyłam 76 kg i schudłam w 2,5 miesiąca 12 kg czyli na dzień dzisiejszy waże 64,1kg

...ale znając życie to jeśli to dziewczynka ,to w poprzedniej doszłam do 90 kg i wyglądałam jak słonica...ale w pierwszej ciązy startowałam z wagi 49 kg i w 6 miesiacu bylam lżejsza o 6 kg niż na starcie przez straszne wymioty...i nadrobiłam zaległosci przez ostatnie 3 miesiace dochodzącdo wagi 73 kg

...mam nadzieje ze moje ostatnie dietkowanie nauczylo mnie czegos i te nawyki zachowam,stosujac je również w ciąży...licze na to że będe tylko małym słoniątkiem...i przytyje góra 8 - 12 kg...(przynajmniej moja dieta na coś się przyda...)hihihi...
 
tez mi sie marzy, zeby nie przytyc wiecej niz 10, 12 kg. ale jak bedzie to bedzie, najwazniejsze jest zdrowie dzidzi...jako nastolatka mialam nadwage i wiecznie walczylam ze zbednymi kilogramami i dopiero od paru lat jestem zadowolona ze swojej wagi i wygladu, dlatego troszkie sie boje tych kg i swojej reakcji na nie
 
reklama
Przy pierwszej ciąży nie wiadomo jak organizm zareaguje,ale zdrowe odrzywianie myśle że zrobi swoje...poprostu kobietki dbajmy o siebie i tyle...ja uwazam ze najwazniejsze jest zdrowie dziecka...przed ciążą schudlam wiec wiem ze i po niej mi sie uda gdyby byla taka potrzeba...i tyle...
 
Do góry