reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Buciki:-)

dziunka24

Mama J&J
Dołączył(a)
5 Sierpień 2010
Postów
7 318
Miasto
Wejherowo
UWAGA, UWAGA, WAŻNY TEMAT:rofl2:

Większość naszych dzieci zacznie niedługo chodzić, więc czas pomyśleć nad butami.

Spanikowana jestem strasznie i najchętniej wogóle bym nie kupowała butów bo młoda super sobie baraszkuje na boso, wieczorem lub do piaskownicy zakładam skarpety z podeszwą.
Ale zacznie się jesień, będzie mokro, potem zima, śnieg a maluchy przecież w wózku czy chuście non stop siedzieć nie będą.

Rozglądałyście już się za czymś?

Już wiem że będę miała problem z wysokim podbiciem Joasi (szukaliśmy bucików do sukienki na wesele i jedyne jakie pasowały na jej stópkę to były sandałki, gdzie można było regulować paseczki z przodu stopy, w żadne inne nóżka nie wchodziła:dry:).

No i ważne jest aby były nieprzemakalne ale jednocześnie "oddychające".

Oj, będzie trudno:rofl2:
 
reklama
fajne te butki a tyle dalas za nie co tam cena jest na str??gdzie mozna taki sklepu znalezc w londynie np??
no niestety ceny nie sa zbyt niskie, ale jakosciowo super :-) w londynie tez napewno sa sklepy clarks bo sa w calej Angli, tu masz linka gdzie wpisujesz kod pocztowy i pojawiaja ci sie najblizsze sklepy Store Locator-Clarks. Ich buty sa tez w sklepach brantano i tam czesto sie bardziej oplaca bo maja np modele z zeszlego sezonu za pol ceny Brantano Footwear - Shoes For All The Family tu masz linka, na gorze wpisujesz taz kod i ci pokazuje najblizsze sklepy.
 
Katrenki śliczne, ale naszej klusce do takich nóżka nie wejdzie...no i na jesień niezbyt.

Kingula to mała już 20-ty rozmiar nosi czy tylko przykład dałaś?

W sumie nawet nie wiem jaki rozmiar ma Joasia... Wszędzie zasuwa na boso bądź w skarpetach.

Tak śledzę wątki o bucikach i ponoc bardzo chwalone są Gucie Buciki Gucio / Gucio shoes - ale one na chlapy nie bardzo, choć różne są opinie...Bartek http://www.bartek.com.pl/ te są popularne, ale jak dla mnie oklepane i zbyt sztywne... Elefanty http://ww.babyonline.pl/zakupy_ubranka_buciki_galeria.html?galg_id=1367&ph_center_01_page_no=1 kupowałam zawsze dla Julki i póki co moi faworyci ;)
Ecco-przy dwójce dzieci cena zabija :D ale są naprawdę SUPER :)

Przy okazji znalazłam fajne skarpety do raczkowania http://www.stokkids.pl/index.php?page=shop.browse&category_id=25&option=com_virtuemart&Itemid=57 i rajstopki http://www.stokkids.pl/index.php?page=shop.browse&category_id=56&option=com_virtuemart&Itemid=57
 
Ostatnia edycja:
Dziunka buciki kupowalam u nas w sklepie, dalam tylko przyklad, ale i tak rozmiar 20ty kupilam. Babka w obowniczym powiedziala mi ze dziecko ma miec 1,5cm wieksza wkladke niz stope. I tak jak mierzylysmy to wychodzio pomiedzy 19tka a 20tka. Widzac ze jeszcze ma troche za duze te butki, ale jak dobrze zepne rzepkami to sie dobrze trzymaja na nozce.
 
dziunka ale super te rajtuzki, tez widzialam jak nasz maly sasiad mial podobne i zasowal w nich po asfalcie ;o) tylko dodatkowo na kolankach mial mieciutkie wkladki ;o) Musze takich u nas poszukac, mala bylaby szczesliwa. Jak na razie to ma siniaki na nogach bo nic tylko na schody wlazic by chciala.

Buciki z bartka tez slyszalam ze sa dobre, ale osobiscie nie znam tej firmy. Ja za te ecco zaplacilam 600Nok, i tez bylam sama w szoku ze takie male buty i tyle kosztuja. Niestety u nas nie ma zbyt duzego wyboru, a buty i tak trzeba kupic.
 
Dziunka, czaderskie te rajtki. Co do butow to jakis czas temu zaczepila nas w galerii pani od "zdrowej stópki" i nawet niezle mieli tam tzw. "roczki" cena ok 150 zdaje sie :/
 
reklama
Dziunka mojej małej czasami zakladam sandalki w rozmiarze 18 i sa dobre. Rajstopki sa swietne. No ja tez musze zaczac sie rozgladac za butami dla malej, ale kompletnie nie mam pomyslu na co patrzec. Adidasy, półbuty czy kozaczki ???
 
Do góry