reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skad jesteście?

Chętnie się z Tobą spotkam. Ja wychowałam się na węglinie potem się przeprowadziliśmy na LSM. 8610084 to moje gg jak coś to się odezwij. Chodziłam do chemika, ale byłam zwiążana w pewien sposób z VLO.
 
reklama
Asia, z miłą chęcią się spotkam ale w takim razie już nie dzisiaj...a gg nie mam, więc będziemy się pewnie umawiać przez wiadomości :-) a tak w ogóle to w we wtorek wybieram się do Lublina i zamierzam zostać do niedzieli :-)

Dziewczyny z Lublina, rodzicie w Wawie, czy na "starych śmieciach"? :-) ja zamierzam rodzić w lublinie (plan A: Staszica) i tam zostać z dzidzią i moim P aż do sylwestra....dopiero po nowym roku chcielibyśmy wrócić do wawki....
 
LLF ja i moje rodzeństwo rodziliśmy się na staszica :-) wtedy to była najbardziej ludzka porodówka w mieście :-)
Ja rodzę na pewno w Warszawie. Tutaj mieszkam i tu mam wszystko dla maleństwa. P. będzie miał tacierzyński i potem tydzień urlopu i wraca do pracy ...
 
o szkoda, że nie masz gg. Ja rodze w Warszawie... Na Staszica mam kolegę ginekologa na porrodówce super facet.
A w Warszawie na jakiej dzielnicy mieszkasz??
 
O, dziewczyny, nie wiedziałam że Was tyle z lublina. Ja w lublinie studiowałam:-) a pochodzę z okolic Chełma - jakieś 70 km od lublina. Niestety przez to że teraz muszę leżeć to się w rodzinne strony szybko nie wybiorę.
 
O, dziewczyny, nie wiedziałam że Was tyle z lublina. Ja w lublinie studiowałam:-) a pochodzę z okolic Chełma - jakieś 70 km od lublina. Niestety przez to że teraz muszę leżeć to się w rodzinne strony szybko nie wybiorę.

O a teraz mieszkasz w Poznaniu :) Moze uda nam się kiedys spotkać :)
 
Miqua83 też mam nadzieję że uda nam się spotkać. Z tego co pisałaś to miałaś mieć przeprowadzkę gdzieś w moje okolice:-) Tylko narazie to mam nakaz leżenia.
 
reklama
Do góry