reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam się wieczorową porą;) Zauważyłam, że coś dużo bobasków się pochorowało ostatnio :-( Nas też trzymał trochę katarek po powrocie z Anglii ale to przez zmianę klimatu. Też Wam przyznam, że nieraz się więcej zrobi jak się jest samej w domu niż z pomocą męża:p Jutro odwiedzi mnie babcia, też będę musiała sprzątnąć na weekend i szybciej pójść spać, żeby się wyspać na zajęcia. W ogóle ten weekend jest obfity w wydarzenia: Ppierwszy zjazd mgr, 6-ta rocznica mojego związku i moje imieninki ;-) MAMO STACHA studiuję Turystykę i Rekreację, specjalizacja Zarządzanie w Hotelarstwie i Gastronomii :-)
 
reklama
Dzień dobry :)
U nas w końcu znów super nocka..Tomek obudził się o 6 na mleko i spał do 8 :)
Ale chyba przez ta pogodę tak mnie boli głowa i oczy jakbym całą noc nie spała :(
 
Witam,
ja za to miałam kiepską nockę, ale głównie na własne życzenie. Do łóżka poszłam o północy, nie mogłam zasnąć, jak już mi się przysypiało to po 1 zmywarka piszczała, że skończyła zmywać, więc wstałam wyłączyć. Spałam ze Staśkiem, bo M w delegacji i wiercił się strasznie, więc ja czujna bo myślałam czy przypadkiem mi się nie zsika. Po 4 obudził się Franek, z lenistwa wzięłam go też do łóżka i dałam cycka, a przed 7 już po mnie skakał. Jestem niewyspana a do tego mam pełno roboty bo zbliża się wizytacja teściowej :-)
Mały dalej nieładnie kaszle, Staśkowi zaczyna cieknąć z nosa a mnie coś ściska w klatce piersiowej i też męczy kaszel, choć nie czuję się chora.
No i Franek chyba przestawia się na jedną drzemkę, ale taką mało wygodną dla mnie. Wczoraj wstał o 7, zasnął po 10 i spał 2,5h. Wieczorem zazwyczaj kąpię go o 20, ale wczoraj był już tak marudny, że nie było miło. Wcześniej kłaść go nie chcę, bo wtedy wcześniej wstaje. Dziś też wstał o 7 i teraz po 9 zasnął. Liczę, że drzemnie się jeszcze drugi raz, bo jadę w godzinną trasę, a on w aucie często śpi.
A co u was dziewczęta? Ratujemy wątek, więc piszcie.
 
He he Mamo Stacha chyba we dwie będziemy ze soba pisać:)
U nas niby choroba przechodzi ale teraz A chwyciło :( Ja bym już wolała jedną drzemkę ale rano Tomek za wcześnie jest zmeczony a musiałby tak do 12 wytrzymać :( A dodatku mamy problemy z zasypianiem popołudniowym..wczoraj tak długo wrzeszczał że w końcu wzięłam go na kolana..przytuliłam, pokołysałam i zasnał :(
 
a ja tez tu dolacze:) co do drzemek to Alan roznie spi,zazwyczaj 2 razy ale czasmi zdarza sie i raz. dzis wstalismy o 7 a on od 8.30 znowu spi:) pozniej pewnie padkie kolo 13:)
 
reklama
Spoko ale zapomnij, że za płytę :D To już obiecałam Ewie :p
MUsisz inaczej się wkupić w me łaski :-D

Tak w ogóle witam, bo tak wpadłam ni z proga ni z pieroga ;-)
 
Do góry