reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie;)My wstaliśmy o 7,30 razem z mężem;)On pojechał do pracy a ja ogarniam chałupkę;)
Najadłam się chrustów i ciasteczek migdałowych i usypiam Gaję;)
 
reklama
zjadłam....Karo ty też po meridii nie miałaś uczucia głodu ani ochoty na jedzenie??
Ja kiedyś brałam Zelixę a to prawie to samo i głodu nie czułam:no:
ja wczoraj w biedronce widziałam hugiesy w tym kartonie po 37 zł :) ale kumpela pojechała do innej i mowiła ze po 39 były wiec nie kapuje :p
U mnie te w kartonach zawsze kosztowały 39.99 a te w zwykłej paczce 37:tak:

Wczoraj kupiłam w tesco pampersy 165(chyba albo coś blisko tego) za 99.90:tak:
Mleko Bebiko w biedronce podrożało 1zł-niby nie tragedia ale kurde za cały miesiąc to się uzbiera darmowa kaszka:dry:

Miłego dnia:tak:;-)
 
Lena oj jak zwykle ślinka mi leci na samą myśl o Twoim jedzeniu, tym razem o chrustach, ajć Ty to nas zadręczasz tym jedzeniem:-D tylko nie wiem jak utrzymujesz tą wagę???
 
dobra już jestem, odpowiednio obstawiona tzn. kawa i bułeczka, czas na lekturę:-)
najmłodsze i najstarsze śpią, córcia ogląda minimini może nikt mi nie przeszkodzi

Milka26 oj tak bardzo miło......a Olaf też pięknie się do mamusi zwracał, a jak dziś jego warga? o co poszło chłopakom czy to tylko wypadek podczas zabawy?
i mocno gratulujemy Erciowi ząbka, u nas też dziś sie pojawił
Izia_tcz przytulam mocno, a Twój małżonek coś długo w domu siedzi, jakiś zaległy urlop ma?
anecznik chyba musimy Cie jakoś specjalnie zmotywować, a to przypomniało mi że ja musze się do gina umówić bo też chyba z miesiąc to odwlekam
avena tak tak bardzo:tak:
ewuś kochana ucz się pilnie, na BB będziesz mieć jeszcze czas, my sie nigdzie nie wybieramy i poczekamy aż będziesz mieć więcej czasu, trzymamy kciuki i napisz tylko od czasu do czasu co u Was
magdziak a jak nocka Zuzi po szczepieniu?
Perfecta to poszalałaś...:-)
KasiaJ. pierwsze zrozumiałam ale drugie..... że hę???? ( powtórzę za aveną):-D
może jakieś zbiorowe nauki sobie urządzimy :-D:-D
emalia82 no co za paskuda, nie dość że budzi to jeszcze take zachowanie, ech to tylko faceci tak potrafią, kochana nie przejmuj się, przejdzie mu to i wróci i przeprosi, a póki co na poprawę humoru wybierz sie na zakupki przy okazji odwiedzenia poczty
ita85 oj zabawnie to musiało na żywo wyglądać, następnym razem nagrajcie na pamiątkę

także życzę wszystkim miłego dnia, zwłaszcza tym zapracowanym
ja dziś w planach jakieś pranie tylko ( ale to sie samo zrobi przecież) i zakupy ale to jak mój wstanie dopiero

składamy ogromne buziaki dla Polci z okazji kolejnych "urodzin" a to już pół roczku, dużo uśmiechu każdego dnia maleńka:-)
 
Ewa i Julcia gratulacje:-)
Athena ja też nie kupuje sama szczepionki, zawsze czaka na nas w przychodni
Eagle moja też ciągle coś pcha do buzi,dziąsełka smaruje dentinoxem. Zarówno moja mama, jak i teściowa karmiły swoje dzieci mm i uważają, że z piersi leci sama woda, nic wartościowego. Zazdroszczę takich wyznań miłości , ja już się nie mogę tego doczekać. No i gratuluję ząbka:-) Ja też muszę się do gina umówić, bo ostatnio mnie jajniki zapierniczają że szok, a tak na marginesie to mimo że karmię piersią okres już miałam 4 razyL
Milka nawet nie pomyślałam, że to może chodzić o smoczek. Martynka jakieś 2 miesiące temu odrzuciła smoka i teraz najczęściej zasypia przy piersi. Może faktycznie traktuje ją jak smoka, a mnie jak przytulankę:-( Oby warga Olafa szybko się zagoiła.
Ewuś podziwiam Cię i trzymam kciuki:-)
Emalia współczuje pobudki i nie dziwię się że masz nerwa
Zdec widzę, że nasze córeczki zasnęły wczoraj o tej samej porze;-)
Ita moja też tak „bzyka”:tak:
Lena ależ mi smaka narobiłaś, trzymam kciuki za wyniki:-)
 
A to z wczorajszego spotkanka Tomaszka i Lenki :-)

P1040074.jpg
 
reklama
Do góry