reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ważne, fajne, pozyteczne...

pandorka

Luty 2010 / Kwiecień 2011
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
5 909
Miasto
Manchester / NHS
Na prośbę aniaslu:

Kochane dziewczyny, zastanawiamy się nad zorganizowaniem 6 -dniowego zlotu BB w pierwszej połowie czerwcu. Miejsce mamy - ośrodek położony w okolicach Olsztyna na Mazurach. Cena z osobę dorosłą z pełnym wyżywieniem wnosi 125 zł . za dobę. dziecko dla lat 3 - gratis, 4-10 lat =50%, powyżej 10=100%. Resztę informacji na temat ośrodka i tego , co zawiera się w kwocie 125 zł znajdziecie tutaj Po pierwsze dajcie znać, co sadzicie o pomyśle? Po drugie sprawdźcie, czy dziewczyny z Waszych grup są zainteresowane. Jeśli tak poproszę o takie informacje, bo na ich podstawie podejmiemy decyzję, czy będziemy się angażować w projekt:biggrin2:

Poza tym czekamy na wszelkie wasze propozycje dotyczące wspólnego BB wypadu.
Pozdro.
Pandorka
 
Ostatnia edycja:
reklama
pomysł fajny, ale dla mnie troszkę drogo... tym bardziej, że nasze maluchy dopiero co się pojawią i nie wiem jak wy, ale mi się wydaje, że troszkę za wcześnie na takie wypady z nimi.
 
Piwko po ile?! ;-D

edit:/
znalazłem!
po 6 zł okocim lany ... no może być.

http://zalesiemazury.pl/templates/489/files/docs/menu.pdf

ps. oni chyba powariowali piwo do 20-ej?
a co po 20:00? w pokoju się kulturalnie wali z plastikowych kubeczków?
proszę o wyjaśnienie tej kwestii :p

edit2:/
połowa porcji obiadowej płatna 70% ...
bardzo sprawiedliwie :D
Jedyne co ich ratuje to:
Na terenie ośrodka istnieje możliwość bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi) .

edit3:/
cena za 2 osoby dorosłe to 1500 zł + piwko i pierdoły 1500 zł+ dojazd (z krk) 500 zł = 3500 zł
a za 3500 zł to jest wycieczka dla 2 osób do Thassos ...
http://www.wycieczka.pl/wycieczka/grecja/0087360086
komuś mózg posiekało z tym spa?
 
Ostatnia edycja:
pomysł super ale jedna wada. ja jestem (jak i innych pare dziewczyn) z samego południa Polski. dla mnie Olsztyn to ponad 700 km z małym dzieckiem tylko na weekend??
no nie bardzo się opłaca.
jeśli miałby być jakiś zlot BB to uważam że środek Polski żeby każdy miał w miarę możliwość do pokonania (300 km z południa autostradą na Wrocek to zaledwie 4 godz, a do Olsztyna to ja całą noc bym musiała jechać autkiem no i jakie koszty!!)
 
może macie inne sprwadzone miejsca, gdzie mozna wybrać się z dziecmi za rózno maluchami jak i starszakami?

ja mam sprawdzone miejsce dla dzieciaków, bardzo zdrowe.
To Rabka Zdrój (niedaleko Zakopanego). jest to miejscowość uzdrowiskowa z uzdrowiskami dla dzieci. bardzo czysto, tanio, place zabaw, Rabkoland (wesole miasteczko), tężnia w parku zdrojowym (spaceruje się i wdycha jod:) ) w dodatku jaskinie jodowe gdize są zabawki dla dzieci w tej soli (tak jakby solna piaskownica). ja z moim półrocznym sobie leżałam na foteliku i sluchalam muzyki relaksującej a Starszak bawił się z innymi dziećmi w tej 'piaskownicy':) dodatkowo woda zdrojowa do picia i inne zabiegi masaże, sauna, krioterapia. wszystko za 'normalne' pieniądze, zero drożyzny.
ale to poludnie polski więc dla niektórych dosyć daleko.
polecam ośrodek (czysty, kuchnia domowa, wyremontowany), ośrodek z ogrodem i placem zabaw a z balkonu widać Trzy Korony i Giewont:) bajka.
.:: PENSJONAT VILLA MEDICA w Rabce-Zdroju - POKOJE, APARTAMENTY, TANIO, FERIE, WAKACJE ::.
 
Rabkę Zdrój znam i popieram :) Wszystko co napisała Morgaine to szczera prawda :-) Ja głosuję więc za Rabką :)

I zgadzam się również, że powinno to być miejsce po środku dla wszystkich :) Więc moja propozycja jest taka, zeby po porodach koło maja zacząć się wpisaywać na listę chętnych nick i miejscowość skąd się jest a potem z tychże wybrać dla wsyztskich środek mniej więcej :) i Tam szukać czegoś fajnego, taniego i "zdrowego " :)
 
Ja bardzo chętnie, i faktycznie pasowałoby mi jakoś wypośrodkować, bo dla mnie zakopane na weekend to odpada. Szczecin się kłania:)
 
reklama
Do góry