reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

Olusia78

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2011
Postów
57
Miasto
Rumia
Witam :)
Mam nadzieję, ze tu będzie Nam dobrze :-) Zakładam ten temat, zebyśmy mogły sie odnaleźć i poplotkować bez szafkowej cenzury :) Temat dodałam w mamach wędrowniczkach... myślę, ze doskonały wybór i że żadna z mam jeszcze takiego nie załozyła...bo ja jestem w gorącej wodzie kąpana :)

Yhyyyy...to ja Ktosia1111 myśle, że pod tym nickiem niektóre mnie tez kojarzą :)
 
reklama
Witam, witam.
Ja swojego nicku nie zmieniałam.
Cieszę się ogromnie, że jest takie miejsce gdzie szafkowe GURU nas nie dosięgnie ;)
 
wywalam całośc wypowiedzi, bo przy łączeniu postów połączono moje z nie moimi:(
 
Ostatnia edycja:
wywalam całośc wypowiedzi, bo przy łączeniu postów połączono moje z nie moimi:(
 
Ostatnia edycja:
hello :)
zgadywać Lasencje kim jestem :p

dupa jasio - nie mozecie zakłądac pod tym samym nickiem... grrrrrrrrrrrr

a wiecie co chrup ma na opisie gg? "w oczekiwaniu na wyrok", hmm, może to na szafkowy wyrok?! podobno dzisiaj, w poniedziałek miało się wszystko wyjaśnić.

ps. qrcze, nadal nie mogę się wyluzować i uważam na słowa, wow, zrobili mi pranie mózgu???

heh, no chyba ci zrobili:D

pisz co i jak wprost - nie jestes juz na szafce - jaki wyrok, co sie miało wyjasnic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej laski :D

jak ktoś mnie pamięta pod tym nickiem to pamięta ( tak tak - to mnie wywalono z forum a raczej zrobiła to chrupa i spółka )

obecny nick szafkowy to animaniaczka ale również mam już założoną blokadę ze względu na " zgłoszenia o łamaniu regulaminu " :-):-)
 
reklama
na ploteczkach dopominają sie o link na priv:D mam nadizeje ze zadna z was na priv nie da bo to od razu adm/moder bedzie wiedział! :angry: a tu potrzebujemu spokoju i reseciku:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry