reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE w sklepach!

mała_mi88

30.09.2010; 3970g; 58cm
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2010
Postów
2 812
Miasto
Miasto smoka :)
Zakładam, ten TEMAT po to aby było nam łatwiej wyszukiwać aktualne informacje o promocjach w sklepach.
Dlatego piszcie tutaj co, gdzie i za ile :-).

Ja natknęłam się na gazetkę z Kauflandu obowiązującą od 5.02 do 11.02 lub wyczerpania zapasów i tam jest promocja na PAMPERSY ( wiem że większość z Was używa).
Pampersy- Sleep&Play za 38,88 zł
(Midi- 100 sztuk- odpowiada to 0,3888gr za pieluszkę
Maxi- 86 sztuk- odpowiada to 0,45gr za pieluszkę)
 
reklama
wiem, ze moze jeszcze sporo czasu, ale ja wlasnie zakupilam kombinezon dla Patrysia na przyszly rok, o dziwo na stronie coccodrillo sa takie same ceny, bardzo ladny jest zolty dla dziewczynek i cena super, moze ktoras robi juz zapasy na next sezon
Odzież, KOMBINEZON - Sklep internetowy Coccodrillo za zakupy online powzyej 100 gratis przesylka, w wogole maja calkiem fajnowe promocje

ja kupilam ten z losiem, jakby ktoras chciala to moge zrobic zdjecia, wogole jest taki super cieplutki, kupilam 86 wiec na nastepny rok powinien byc dobry :D
 
Ostatnia edycja:
W Carrefourze od 9 do 14 lutego w promocji będzie:
- mleko Bebilon: 36,99 zł
- kaszka dla dzieci Nestle: 5,98
- chusteczki nawilżane dla dzieci Pampers Sensitive i Baby fresh: 25,85 zł za 6 paczek
- pieluszki Huggies: 39,59 zł
 
Dziewczyny jutro promocja pampersów Active w Auchanie po 39,99 zł. Tylko nie wiem czy w każdym czy w wybranych miastach. Jak ktoś jest z okolicy to w Auchanie w Sosnowcu będą;)
 
Od 10 lutego w tesco:

1.kaszka ryżowa bobovita 3 w cenie 2 za 11,58
2. kaszka mleczna nestle 3 w cenie 2 za 15,98
3.danie bobovita 250 g 3 w cenie 2 za 11,38
4.herbatka bobovita 3 w cenie 2 za 19,98
5. sok lub nektar hipp 3 w cenie 2 za 6,54
6. pieluchy happy i pampers premium care jak ktoś ma ochote...
 
W sklepach Stokrotka wielka promocja artykułów dla dzieci. Trwa do 16 lutego. Info z promobaby.pl

Dania Bobovita2,89 zł
Zupka Bobovita2,89 zł
Zupka Hipp Bio4,19 zł
Dania Hipp Bio4,19 zł
Desery Hipp4,59 zł
Dania Hipp4,59 zł
Dania Gerber4,99 zł
Desery Gerber4,99 zł
Kaszki Bobovita6,49 zł
Kaszki Nestle6,69 zł
Ciasteczka Hipp7,99 zł
Herbatki Hipp8,99 zł
Mleko Gerber11,99 zł

Chusteczki Bambino5,49 zł
Ręcznik dziecięcy9,99 zł
Chusteczki Pampers 2pak11,99 zł
Krem Nivea10,99 zł
Kocyk dziecięcy 75x100cm19,99 zł
Szampon Nivea7,99 zł
Kocyk dziecięcy 75x100cm12,99 zł
 
promocja na zakup spiworkow zimowych.wiem ze juz po zimie ale moze jeszcze kogos to zainteresuje:)
NAKINA naprawde super obsluga i doradza jesli potrzeba!polecam!!!
 
reklama
W sklepach sieci "Smykoland" cena standardowa Pampers "Sleep & Play" to 34,99!!! normalne opakowanie np. 3-ek - 78szt!! 4-ki tez są.

Przynajmniej u mnie w Toruniu tak cena! Zdziwiłam się baaardzo i dopytałam czy to stała cena, i uzyskałam odpowiedź, że tak!:)Jeśli macie sklep w okolicy to naprawdę warto. Pozdrawiam z listopadówek 2010 (u nas wątek zamarł, więc zaglądam do was praktycznie codziennie i tak was polubiłam,że musze podzielic sie z wami taka informacją!:)Pozdrawiamy z Niną!:D
 
Do góry