reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE w sklepach!

Kolejne promocje w tesco od 24 lutego(ale tym razem mniej):
proszek do prania Lovela 18,99
mleczko do prania Lovela 18,99
płyn do płukania Lovela drugi za 1/2 ceny 31,48 za 2x 2litry
kaszka Sinlac 16,99
chusteczki Clean&Play 4x72 szt 17,99
Huggiesy w dalszym ciągu za 55,99
kaszka Nestle Zdrowy brzuszek 2 za pół ceny 13,49 za 2 opakowania
 
reklama
Wracając do tych pampków co dawidowe pisała. Mój rossmann jest jakiś inny, nie było tej promocji.
 
jestem ciekawa czy ta promocja na Nan będzie obejmowała też Nan1, bo na zdjęciu jakoś nie widać, chociaż jest napisane różne rodzaje
 
od wczoraj a Lidlu jest tydzień maluszka!
Sinlac za 14,99
szampon nivea 6,99
płyn nivea 12,99
a oprócz tego jednorazowe śliniaczki, podkłady, bagietki i inne też w dobtych cenach
 
W Biedronce są Huggiesy Premium w promocji za 38,99. Trójek w opakowaniu jest 99 sztuk więc wychodzi nawet taniej niż Dada.
Używam Pampersów ale cena skusiła mnie do zaryzykowania kolejny raz. Mam nadzieję że siuśki nie będą uciekały jak w przypadku dwójek.
 
reklama
Do góry