reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strefa konstruktywnej wymiany poglądów

Strip, masakra... Współczuję przejść. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie odpuścili, choć i Ty i facet przyjechaliście razem i poświadczyliście, że ani Ty jego, ani on Ciebie nie oszukuje i wszystko OK. Smutne...
 
reklama
Strip- za zbezczeszczenie zwłok jest chyba do 5 lat kara. Ale jak na razie to się migają, czyli można bezkarnie zrobić coś dziecku, szum wokół tego i dostać jeszcze pomoc. Mam nadzieję, że władze zrobią coś z tym i ją ukrają jakoś, nawet za ten szum i zbezczeszczanie zwłok

strip-doczytałam, że te urzędniczki wredne i nie mogły cofnąć, szkoda kasy, ale dobrze, że chociaż Polcja podeszła do tego normalnie.
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie ta cała sprawa to jest śmieszna wyszło na to ze rodzice są biedni pokrzywdzeni a o dziecku wszyscy zapomnieli
 
Odnośnie bicia rodziców przez dzieci, ciężki temat bo uważam że często takie wypadki zdarzają się w rodzinach patologicznych, niepełnych gdzie nie ma wzorócw do naśladowania. Gdzie nikt nie nauczył tego dziecko co jest dobre a co złe. Fakt, na pewno środowisko ma też duży wpływ ale zanim dziecko trafi do jakiegoś środowiska to najpierw wychodzi z domu, z jakimś tam wychowaniem, z jakimiś priorytetami i to rodzice ponoszą odpowiedzialność za to jakim człowiekiem będzie w przyszłości ich dziecko.

Jeśli chodzi o nałog kobiet w ciąży, jestem oczywiście przeciwna wszelakim używkom w ciąży i podczas karmienia. Sama przed ciążą byłam nałogową palaczką, ale jak się dowiedziałam że jestem w ciąży wszystkie faje połamałam i stwierdziłam że dziecka truć nie będę. Na dzień dzisiejszy niestety zaczęłam podpalać, nie będę się tu usprawiedliwiać dlaczego, po porstu tak wyszło ale nie wyobrażam sobie palenia w ciąży...i razi mnie to bardzo.

Jeśli chodzi o sprawdę Katarzyny W. i jej zmarłej córki Madzi, to jestem zbulwersowana tym co się aktualnie w tym temacie dzieje... Rodzice wyjechali w góry żeby odpocząć, mają nowe mieszkanko, nową pracę i to niby wszystko z kieszeni pana R.

Strip współczuję przebojów mandatowo-sądowych.
 
podeślijcie jakiegoś linka z tymi nowościami, nie czytam specialnie nowinek w sprawie katarzyny.w. ale teraz to mnie zaciekawiłyście,
jak to mieszkanie/ praca/ góry?
nie wierze
strip- przykre co piszesz
 
Strip ja się własnie ostatnio zastanawiałam co z tą p....pą się dzieje. Bo wiedziałam, że ja zwolnili, ale ja się pytam gdzie rozprawa? Wyrok? Przecież oszukała cały kraj naciągneła na taką forsę i nawet jej żal za Madzie nie było.......................strasznie to niesprawiedliwe. Jeśli naprawdę jej nie skażą to stwierdzam, że nasze sądy są tzn. się chyba NIE SĄ................................
to sie wkurzyłam..
 
Kania,przeczytałam artykuł, do którego link podesłałaś. To jest wszystko jakieś dziwne. Teściowa występowała w programach różnych i obsmarowywała Katarzynę W., a nagle mówi, że jej wybaczyła i że dziewczyna się po prostu pogubiła... Nie wiem, czy ja w takiej sytuacji tak łatwo bym wybaczyła i zaufała...
 
co do Madzi i tej super mamusi to sorrki ale zeby tak uszlo na sucho tej pipie???? biedne niewinne dziecko lezy w zimnym trumnisku a ta sunia bedzie miec mieszkanie prace i chodzic po ziemi???? przezyc tego nie moge. no tak... takie cuda to tylko w PL ....
 
reklama
Pan Rutkowski dlatego tak ich chroni, bo wie , że ta sprawa ma drugie dno. i dlatego obiecuje im złote góry i wszystko zapewnia. Bo jeśli wyszłaby prawda na jaw, wtedy ośmieszyłby się przed całą Polską.
Katarzynie W od początku układał wersje (broniąc ojca Madzi,a napewno w to jest on też zamieszany, o ile nie główny prowoder) przez co ona jest główną podejrzaną, gdyż Rutek zna prawo i zapewne wiedział , że ją uniewinnią, stwierdzając nieszczęśliwy wypadek.
Jednak do konkretnego opisu z sekcji zwłok ś.p Madzi musimy poczekać jeszcze około 3 tyg, wtedy może dowiemy się coś więcej, czy faktycznie to był wypadek. I o ile jeszcze media to nagłośnią:tak:
Wczoraj " kwadratowy łeb" był ze swoją Luizą w DDtvn i coś tam wspominali, że jego patrol wiezie Państwa W. w bezpieczne miejsce, że tydzień jeszcze będą odpoczywać, a potem podejmą pracę. Pewnie u Krzysia będą pracować hehe:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry