reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strefa konstruktywnej wymiany poglądów

Elusia, rozwaliłaś mnie tym 'kwadratowym łbem'. Bardzo trafnie to ujęłaś:tak:
Też uważam, że ojciec jest zamieszany w tę sprawę. Miejmy nadzieję, że w ogóle poznamy prawdę.
 
reklama
Ragna bo to rodzina popap...nców. KOcham mojego męża nad życie, ale jeśli by się takie coś wydarzyło to bym mu nie wybaczyła, a napewnoo nie po kilku dniach..........
 
reklama
Trafiłam dziś na ten artykuł Pozwolili jej żyć - Prasa - Fakty w INTERIA.PL - przegląd prasy z kraju i ze świata, prasa codzienna, dziennik, tygodnik . Strasznie smutny, więc jeśli nie chcecie się popłakać, to może nie czytajcie. Ja się pobeczałam, ale zaczęłam się zastanawiać, czy należałoby ludzi, o których tutaj mowa podziwiać za wytrwałość i hmmm może heroizm (co na pewno jest celem tego artykułu) czy raczej należałoby skrytykować ich za egoizm, bo skazują dziecko na powolne, często bolesne umieranie... Chyba jednak uważam, że w takich wypadkach aborcja jest lepszym, choć bardzo bolesnym rozwiązaniem... Bardzo współczuję ludziom, którzy muszą stawać przed tak straszną decyzją...
 
Do góry