reklama

Wierszokleci i poeci czyli pierwsze słowa i zdania naszych maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2010' rozpoczęty przez dawidowe, 5 Sierpień 2012.

1. dawidowe

dawidowe Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja jak coś opowiada to zawsze kończy widzi mama.
    Odbiera swój telefon i mówi "nie to pomyłka"
    Jak ją wpoła to krzyczy "tak tak już idę"
    Guma to buba
    Ciągle tylko proszę, dziękuje i przepraszam w użyciu

2. Kania78

Kania78 ...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dawidowe to bardzo ładnie, że tak prosi, przeprasza i dziękuje.
    Też uczę mojej ale muszę przypominać odnośnie sytuacji.
    Wcześniej napisałam na rozwoju Oliwii ostatnie powiedzonka, a tu się pochwalę że wierszyki na pamięć mówi bez mojej pomocy "Na stoliczku", Poszła Ola do przedszkola", no i jak wiecie śpiewa, to jej ulubione zajęcie - zaczynała od sto lat, teraz jest Zuzia, Krasnoludki, Jagódki, Jedzie pociąg i inne.

3. reklama
  4. dawidowe

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wierszyków to moja nie mówi ale śpiewa:
    Tik Tak
    Piosenka z Elmo
    Były sobe zielone słonie a raczej referen z naciskiem na HEJ.

Proszę, dziękuję i przepraszam to nauczyła się ot tak. Nigdy nic jej nie przypominałam tylko jakoś zawsze jak mówie i biore to mówię.

5. Kania78

Kania78 ...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dawidowe też mówię, ale czasami ma fazę "mama daj mi, daj mi, jak widzę że jej zależy na czymś to przypominam jej co się mówi, albo mówię jej - nie mówi się "daj mi" tylko "proszę".
    Piosenki z Elmo w ogóle nie kojarzę, bo nigdy nie mogę utrafić na tę bajkę.

6. dawidowe

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kania wzasadzie Elmo to nie bajka tylko taki program. Coś jak kiedyś Tik Taki

7. Kania78

Kania78 ...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dawidowe no widzisz jaka w temacie jestem poinformowana :-D:-D:-D:-D Codziennie to zapodają? W jakich godzinach?

8. makuc

makuc Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    najedzona Alicja siedzi na dywanie i próbuje sobie nałożyć majtki (które wcześniej sama sobie ściągnęła :baffled:), nagle zastyga w bezruchu i krzyczy:
    "Obiaaadek, gdzie mój obiadek. Dajcie obiadek. Mamusi zrobimy jedzenie?"

w sklepie dzisiaj do ekspedientki "dziendobry, loda chcem, mamusia kupi - pani da' :confused::shocked2:

no i jeszcze wczoraj w piaskownicy:
    Alicja liczy dzieci "las, dwa, cztely, pienć" na to mój mąż "Alicja a gdzie trzy?", no to Alicja podłapała i dalej "dwa, tsy, cztely, pienć" :szok::-D mina babak w piaskownicy bezcenna.

p.s. THX ZA WĄTEK:) JEST GENIALNY

[edit] jeszcze jedno mi się przypomniało. Na każdy szum, który usłyszy mówi:
    "mamusiu ponciong pojechała" (ponciong - pociąg) :D

Ostatnia edycja: 5 Sierpień 2012
  9. Kania78

Kania78 ...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :-D:-D:-D:-D:-D czyścisz mi monit.
    Co do liczenia to coś w tym jest że dzieci trzy nie wymawiają na początku, moja robi to samo, do dziesięciu policzy pomijając trzy. A U nas jak coś usłyszy stukanie to mówi - sąsiad stuka a jak coś jedzie to motor jedzie ale ucieka wtedy do mnie :-)

Przypomniało mi się, że moja ostatnio wparowała do wc mężowi (nie domknął sobie drzwi) stanęła, patrzy i pyta "Tato masz siusiaka?" mój mąż czerwony, mówi jej "Tak mam", a Oliwia pyta - "a ja też mam?" Mąż - "nie nie masz", po czym przybiegła do mnie i woła - "Mamo, tato ma siusiaka, a ja nie mam a Ty masz? Więc jej mówię że chłopcy mają siusiaki a dziewczynki takie jak Ty, ja mają pipusie. Więc moje dziecko w wieku niepełnych dwóch lat uzyskała wiedzę na temat siusiaków i pipusiek :-) choć nie do końca wzięła sobie do serca mój wykład bo dziś mówi - mam siusiaka a Ty tato masz pipusię.

Ostatnia edycja: 5 Sierpień 2012
  10. reklama
  11. dawidowe

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kania dziwolągi to ta Twoja rodzina :-D:-D albo oryginały.

Moja liczy do czterech ale często trzy zapomina natomiast cztery jest zawsze z takim wielkim okrzykiem.

Tydzień temu jak siedziała z babcią to co babcia do łazienki to ta za nią i krzyczała babcia kupa?? a potem wracała informując dziadka że babcia kupa (czy tak czy nie).

Jadąc ze mną tramwajem, siedząc w wózku a ja stoję nad nią a ona na cały głos podwijajć mi bluzke "mama robisz kupe?". Rechot ludzi bezcenny. Niestety to jest często.

12. Agusinka

Agusinka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u mnie laska mówi bezbłędnie osiem i ostatnio moja mama wyciągnęła portfel a Amelka zobaczyła wystawiła rękę i krzyczy daj osiem. a tak to też prosze dziękuję dowidzenia dobranoc dzien dobry siema co tam drzewo klucz dupa lada(blada):-) tojojota Pawełek i wiele innych ale dziś stałam w kuchni a ona do mnie ''siuń się ''i poszła cukier wyjadać z cukiernicy :tak:

Poleć forum