reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

stripMYmind

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2010
Postów
1 278
no i jest.
Jeśli macie ochotę to tu jest miejsce na wrzucanie zdjeć fajnych ciuchów, butów dodatków, zdjęć stylizacji, swoich też:)
Wszystkie co mają fioła na punkcie mody. Zaraszam!:-D
 
reklama
strip oto te beżowe , o które pytałaś. Nie wiem czy zdjęcie oddaje rzeczywisty kolorek, w każdym razie są wlasnie takie cieliste (nie brązowe)
 

Załączniki

  • butki - beż 1..jpg
    butki - beż 1..jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 186
  • butki - beż 2..jpg
    butki - beż 2..jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 189
doris-swietne butki! wysokosc taka, jaka lubie. obcas pewnie kolo 10cm i platforma ok 1,5;)
ja na codzien tylko na obcasie smigam, ale teraz mam problem z kupieniem butow, bo w sklepach albo balerinki(dlamnie odpadaja, hoc u innych bardzo lubie) albo mega platwormy z 12 cm szpilkami. Do smigania z wozkiem nie bardzo:)
 
hej moriam :-)
no dokladnie tak. 10cm szpilka i 1,5cm platforma. No i najwazniejsze - bardzo fajnie wyprofilowane, wiec wygodne.
Masz rację,ze albo balerinki albo znów za wysokie w sklepach. Ja tam lubię nawet takie dwunastki , ale nie na spacerki z wózkiem .
A Ty kupilas w koncu te slubne ? pochwal się nam tu zaraz
 
slubne kupilam:) jak bede miec dluzsza chiwlke, to sie pochwale:)
zupelnie nie takie jak chcialam, ale tez sa ok:) biale satynowe open toe. 10cm obcas :)
 
doris piękne!!! kurde ciekawe czy w łodzi jest ten sklep o ktorym mowisz. Mi sie marza takie jakby lakierowane nude, open toe gladkie o o podobnej wysokosci
a moje czarne szpile w ccc kupione. czasem mozna tam cos upolowac.
 
reklama
Do góry