reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE w sklepach!

Od 28.02.2011 w Rossmannie między innymi promocja na:
1- słoiczki z deserkami Bobovita-przy zakupie trzech słoiczków z deserkiem(będą w cenie 2,79) czwarty słoiczek gratis
2-pieluchy babydream premium 4+(36 szt) za 19.99(przy zakupie pieluch mydełko babydream gratis)
3-NAn 2,3 puszka 800 g - 39,99
3- skarpetki z grzechotką - 10,79
4-nakładka na sedes dla dziecka-27,99
5-NIvea chusteczki dla dzieci-(2x63 szt) - 12.99
6- kremy i mleczko pielęgnacyjne dla dzieci Nivea - 12,49 za szt.

A jeszcze chciałam wam napisać,że wczoraj mnie tesco wkurzyło.Rano była tam przyjaciółka i widziała tą promocję na -pampersy multi pack trójki szt 186 za 99,95.Jej potrzebne było 1/3 opakowania więc się dogadałyśmy że mój maż podjedzie popołudniu samochodem i weźmie,bo to pudło troche waży no i że się podzielimy.OKazało się,że już od rana zmienili cenę na 109 zł!!!To już się mnie opyla,właściwie wcale no i nie wzieliśmy.Był w dwóch tescach u nas w mieście i w jednym mu gosć powiedział,że czasem tak robią,że promocja jest rano,a potem dzwonią z centrali aby podnieść ceny.Trzeba bardzo uważac i patrzeć na ceny przy kasie,bo pieluchy są wielkie i normalne,że człowiek się zorientuje ale jak się bierze dodatkowo drobnice,to można się ładnie przejechać.
 
reklama
A Real mnie wkurzył z Paklankami, miały być po 3,49, a nie było wcale, ani u nas, ani w Bydgoszczy, Olsztynie czy Toruniu- pewnie nigdzie nie było...
 
Dzisiaj w polomarkecie kupiłam deserki gerber 3 szt. za 5.59:) Na opakowaniu jest napisane, że to promocja 2 + 1 gratis:)
 
Od czwartku w tesco:
huggiesy za 39,99
obiadki bobovita 190 g 3 w cenie 2 za 9,38
herbatka hipp różne smaki za 8,99
chusteczki huggies pure 4x 64 szt za 19,99
balsam Oillan Family 400 ml za 21,99
emulsja do kąpieli Oillan Family 400 ml za 24,99

Jest jeszcze dodatkowa gazetka z artykułami dla dzieci,ale oferta jest tylko w wybranych sklepach(Ida w naszych tescach w Gorzowie jest dostepna). Na pewno w Krakowie,Warszawie,Bielsku-Białej,Poznaniu.

oliwka w płynie Jonhson baby 2 za 17,68 zł
szampon Jonhson baby 2 za za11,08 zł
żel do mycia bed time Jonhson baby 2 za 17,98
balsam intensywnie natłuszczajacy Oillan 400 ml 21,99 zł
szampon i płyn do kąpieli Oillan 400 ml 24,99 zł
krem do twarzy Oillan 100 ml 21,49 zł
soki bobo frut 300 ml 6 w cenie 5 za 14,95 zł
danie Gerber 190 ml 3 za 13 zł
kaszki mleczno-ryżowe Nestle 3 za 20 zł
deserki Gerber 3 za 7 zł
mleko Bebiko bez 1 10,99 zł
mleko Gerber bez 1 2 szt za 22 zł
 
zastanawia mnie polityka Tesco, często mają coś w promocji co wychodzi zdecydowanie nie promocyjnej
promocja nestle kaszki 3 za 20, w realu 3 szt. za 15.70
deserki gerber 3 za 5,19 ( 7zl)
dani bobvita 2 za 7.19
gerber 2 za 6.49
hipp 2 za 6.49
soki bobo frut 300 ml 4 za 8.49

czarodziejka pampers lepiej w realu również
tesco 3 186 za 99,95 54 gr szt
real 3 162 za 84.95 53 gr szt
 
dokładnie - 'promocyjne' ceny słoiczków w Tesco trochę mnie zdziwiły... Za to w Realu polecam te deserki Gerbera w promocji. Pamiętam że jak parę dni temu kupowałam właśnie w tej promocji 2+1gratis to wychodziło coś koło1,70 zł za słoiczek. No i w Rossmanie też jest teraz promocja deserków Bobovity - jak się 3 słoiczki kupuje to bierze się z półki 4 słoiczek gratis.
 
A ja dziś byłam w Tesco i kupiłam na próbe Huggiesy bo mi kopara opadła jak cene zbaczyłam 39,99 za 104 sztki, rozmiar 4. Wychodzi 38gr za sztuke więc taniej nawet od tych biedronkowych a są znacznie lepsze. Jeszcze nie testowalam bo sa troche przyduże, te 4 są wieksze od tych pampersowych. Ale pomacałam i są całkiem fajne, prawie tak cienkie jak pampersy i mieciutkie w porównaniu do Dada i do Rossmannowskich :-)
 
wow! super! ale w takim normalnym-dużym tesco? wybiorę się jutro choć znając moje szczęście już ich nie będzie...
tylko dziwi mnie, że w gazetce jest napisane, ż 3 jest 84 w tej cenie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry