reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

reklama
Hej kochane. Jestem zainteresowana tematem. Prosze o opinie i rady)))):-)

Według mnie najlepiej najpierw zdecydować się na szpital, w którym chcesz rodzić, a później zapisać się do szkoły rodzenia organizowanej właśnie w tym szpitalu. Masz wtedy okazję poznać porodówkę, sam szpital, położną, pediatrę i inny personel z którym prowadzone są zajęcia. Odpada Ci już wtedy stres związany z nieznanym miejscem;-)
 
Witajcie dziewczyny :)
Mój planowany termin porodu to początek sierpnia. Nastawiam się na Borowską, ale biorę też pod uwagę Trzebnicę. Jestem w trakcie szukania szkoły rodzenia. Przy Borowskiej wczoraj ruszyły zapisy:
Na Borowskiej przeszkolą przyszłe mamy przed porodem
ale wczoraj zadzwoniłam i już nie było miejsc.... Czy słyszałyście może o jakiejś innej, może być odpłatnej, szkole rodzenia - najlepiej prowadzonej przez położne z borowskiej?





 
tez dzwoniłam na Borowska i tez mi powiedzieli ze nie ma juz miejsc na szkole rodzenia :/ ciekawe kiedy mzona bylo sie zapisywac ??
Pani mi tylko powiedzila zeby dzownic w polowie czerwca na nastepny kurs ale dla mnie to juz za pozno :(
 
Ja chodze do darmowej szkoly rodzenia prowadzonej przez polozna p. Agnieszke Czajkowska z Chalubinskiego, w przychodni EMC na Lowieckiej:
EMC Instytut Medyczny S.A.
W sumie program realizowany troche sie rozni od tego ze strony (ale w sumie glownie kolejnoscia zajec), generalnie jestem bardzo zadowolona. W dodatku zajecia sa darmowe, i prowadzone wieczorami, czasem w weekendy - wiec mozna pogodzic szkole rodzenia z praca. Nowe grupy ruszaja zdaje sie caly czas.
 
Ja chodze do darmowej szkoly rodzenia prowadzonej przez polozna p. Agnieszke Czajkowska z Chalubinskiego, w przychodni EMC na Lowieckiej:
EMC Instytut Medyczny S.A.
W sumie program realizowany troche sie rozni od tego ze strony (ale w sumie glownie kolejnoscia zajec), generalnie jestem bardzo zadowolona. W dodatku zajecia sa darmowe, i prowadzone wieczorami, czasem w weekendy - wiec mozna pogodzic szkole rodzenia z praca. Nowe grupy ruszaja zdaje sie caly czas.

A wiesz może jak tam z zapisami?
Bo do gin na fundusz to ciezko sie dostać trzeba czekać i czekać niestety :(
 
reklama
asia Ja chodzę do gina ,który przyjmuje w EMC i tam są ulotki , ze żeby było bezpłatnie trzeba się zapisac do tej przychodni jako podstawowej na NFZ
Zeby korzystac z darmowej szkoly rodzenia tam, nalezy w tej przychodni zlozyc deklaracje na NFZ na polozna z EMC, wlasnie na p. Czajkowska - dlatego wlasnie ta szkola jest darmowa, bo dziala w ramach darmowej opieki poloznej, ktora przysluguje kazdej ciezarnej w Polsce od zdaje sie 26go tygodnia ciazy. Natomiast wcale nie trzeba skladac deklaracji na cala przychodnie EMC (ja jestem caly czas zapisana do zupelnie innej przychodni). Najlepiej najpierw zadzwonic do tej przychodni i oni powinni pokierowac dalej.
 
Do góry