reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
Gosia - ładna waga. Jak czytam to moja Majka strasznie malutka. Z resztą lekarz też powiedziała, że kruszynka. No, ale patrzylam na centyle dla wcześniaków i nie jest tak źle jeszcze:)
A widok śniegu.. żeby to jeszcze śnieg był a nie czarna breja :) Te krokusy ze zdjęcia przepiękne!!!
 
Jola starasznie mnie przestraszyłaś bo my też już za chwilę szczepimy - kurde - biedny maluszek, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze - daj znać!
Dziewczynki jak zwykle przesłodkie - chyba nie boją się lekarza skoro po takim intensywnym dniu tak ładnie pozowały mamusi ;)

iws u nas przed domem masakra - jestem cała zabłocona - niech już będzie lato:-) Majeczka strasznie szczuplutka, ale widać taka jej uroda - będzie drobniutka. U nas nie wiem jak waga ale dziewczyny mają po 84cm:szok:

rainmanka buziaki w pysie dla Milenki i Przemusia!
 
Yenefer - o drodze nic nie mów. Bloto po pasa. Co z tego że piękne slońce jak można się zakopać jadąc wózkiem! Nie mam słów!
A Majka w mamusie poszła. Podobne osiągi miałam w jej wieku-choć byłam o dwa centymetry wyższa :) Oby ten nasz Priorix okazał się lepszą szczepionką.
A małe strasznie wysokie! 84 cm! Na top model lecą? :) To przy moich jakby stanęły to conajmniej o głowę wyższe. To możesz sobie wyobrazić jak moja Majka wygląda jak chodzi? Jak krasnoludek!
 
hej, bardzo bardzo dziękuję w imieniu moich dzieci za życzonka:)
NIe mam cięgle czasu zeby na dłużej zabawić przy kompie, może jak będę szla spać... już mam tyle zaleglości, bo czytam i nie odpowiadam.
Ale chciałam Wam opowiedzieć historię z ranka - dzieciaki jedza śniadanie, a ja pytam - kto ma dziś urodziny???? NA to Asia ręka w górrę, wysooooko ( tak si ę nauczyy jak je pytać jakie duże urosną :D) no to pytam dalej - a co to było rok temu??? A Asia za glowe się rączkami łapie i robi ojojojojjjjjjjjj :-D


pewnie wiele takich historyjek o naszych maluszkach możnaby opowiadać, no ale chyba nie będę kolejnego wątku zakladać..... ;)
 
Onna - wszystkiego naj... dla maluchów i dla rodziców :)
A roczniaki to małe cwaniaki.

Moje Małe nauczyły się pić samemu na stojąco. Majka jednak to mały oszukaniec. Idę dziś z piciem (wiem że umie) i daję jej kubeczek do ręki a ona ręce chowa za siebie i otwiera buzię. To ja biorę jej rączkę i próbuje wsadzić w nią uchwt od kubeczka a ona sie na mnie patrzy i znowu chowa. Niech mama trzyma - co ona sie będzie przemęczać!
Tata Julke nauczył przybijac piątkę. Strasznie się przy tym cieszy. I tata i Julcia. Ja za to Majkę nauczylam pukać. Jak mówię: 'Kto to puka?" to ona zwija rączke w piąstkę i puka ... jak profesjonalista! :) Takie małe rzeczy a cieszą!
 
Onna 100 lat dla roczniaków...
Yen, czasami karmie butla, ale swoim sciagnietym, bo mam wystarczajaco... ja absolutnie nie kwestionuje modyfikowanego, sama myslałam, ze bede karmic modyfikowanym, a tu takie zaskoczenie produkcja własnego mleczka :) Tyle sie wycierpiałam karmiac piersia, ze teraz szkoda mi przestac... tylko czuje sie "osukana" przez nature - miało byc wspaniale, a wcale nie jest :( No dobra nie nakrecam sie - moze jeszcze bedzie fajnie...

Dziewczyny duze te Wasze Dzieci :)
 
Małgoń może jakoś się rozkręcisz ;) Leżałam w szpitalu z dziewczyną która mówiła że uwielbiała karmić piersią synka, że to było dla niej coś cudownego.
Jak po spotkaniu z przyjaciółkami?

iws ja miałam dziś taki plan żeby wsadzić dzieci w samochód i dojechać do najbliższego asfaltu - tonę w błocie!!
Dziewczyny wysokie bo i mama wysoka, ja mam 175cm.

onna rok temu to było ojojojjjj i świat wywrócił się do góry nogami ale to był cudowny moment:-)
Jak torty??
 
Onna najlepsze zyczenia dla Twoich maluszkow z okazji ukonczenia roczku!!! całuski:**

Iws super ze dalas rade na szczepieniu sama z malutkimi:) No i gratuluje odwagi dziewczynkom:) U nas tez Julka to ta pulchniejsza ale jest roznica 300g..u was wiedze wiecej. Majki pozostaja drobniejsze:)
Moje tez piatke przybijaja i czesc daja:) a jak sie spytam jakie maja klopoty to obie sie za glowy lapia:D

Yenefer a Twoje naprawde ida w gore jak szalone:D nastepna edycja Top Model juz niedlugo pewnie:D U nas pielegniarka nie mierzy dzieci. Musze sama je zmierzyc ale mysle ze 80cm jeszcze nie maja.
Oj wywrocil nam sie swiat do gory nogami! Ale nie wiem czy cos wspanialszego moglo nam sie przytrafic:)))
Co do karmienia to ja jestem z tych co to nie dla nich..przerazilo mnie poprostu! z moja wyglodzona dwojeczka i obolalymi piersiami!

A do nas dzisiaj babcia przyszla i na spacerek wziela dziewczynki. Tylko najlepsze jest to ze trzeba caly czas jechac bo jak sie zatrzymuje wozek tylko to rece do gory podnosza i chca wychodzic..i jak wrocily to wyszlam i za domem je ganialysmy. Teraz juz wiem ze sama z nimi nigdzie nie wyjde.. kazda ucieka w inna strone, za reke nie chca chodzic tylko za kaptur w kurtce je przytrzymywalysmy.. Nawet nie zdarza sie ze jedna spi w wozku a druga nie to wtedy na zmiane moglabym druga prowadzic, ale one spia razem..a jak sie wybrudzily! masakra! Ale za to jakie szczesliwe:D biegaly i krzyczaly mamamama caly czas:D

Co u was dziewczyny takie blota? u nas elegancko, suchutko, slonce grzeje..wiosna:)znaczy wiaterek jak zawieje to taki chlodny jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry