reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć:) przesądy i przeczucia:)

Foczusia niby wiem ,że to dziewczynka ale nadal gdzies sie obawiam ,że lekarz coś przeoczył;-) suma sumarą widziałam co mała tam ma :-pale 100% pewność będę miała po porodzie .
 
reklama
Haha..no tak...po porodzie to już każda z Nas będzie mieć w 100% pewność;-)
No wiadomo, że często się zdarzają pomyłki i przeoczenia:-D Ale bądźmy dobrej myśli margeritko:-)
 
Na ostatnim usg pani doktor powiedziała mi ,że chyba będzie chłopczyk. A mi wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że to dziewczynka. Jak jej powiedziałam że mam przeczucię że to dziewczynka to na koniec powiedziała że w sumie to się nie upiera przy tym chłopcu i że pogoda taka beznadziejna ze już sama nie wie co widzi i że za miesiąc to już tak na 95% mi powie. Mam nadzieje że pogoda będzie ok!! Hi, hi, hi!!
 
Mi wiekszosc osob mowi ze bedzie chlopczyk...ja sama nie wiem jakos konkretnych przezuc nie mam ... za pare dni okaze sie jak dzidzia sie pokaze:)
 
Oszqrde to tak jak ja;-) Też od początku czułam, że to chłopiec i chcice na kwaśne też mi już przeszły....teraz czekoladki i te sprawy wzięły górę...hihihi;-)
 
A ja jak byłam pewna ze to dziewczynka, tak teraz jestem pewna ze to chłopczyk. Mój mąż tez głaszcze mnie po brzuchu i mowi do brzucha per syneczku :-) Sebek tez jest przekonany że to braciszek będzie (przecież pisal list do Mikołaja w którym prosil o 3 braci :-D ) a i Aga skapitulowala i stwierdziła wczoraj, że "w sumie to fajnie by było mieć młodszego braciszka" :-D Ciekawe czy się wszyscy zdziwimy 16-go :-D
 
My bylismy przekonani, ze to dziewczynka bo tak wskazywaly wszelkie znaki na ziemi i niebie, wszystkie przesady i przedadni ludzi :) wiec kiedy na USG lekarz powiedzial nam ze to chlopczyk - zbaranielismy... Wyszlismy w wielkiem szoku ale juz nastepnego dnia wpadlismy w szal, ze to synek. Mamy tylko nadzieje, ze nic sie nie zmieni :):)
 
Corin...no może się czasami okazać, że w lipcu będziecie mieć "niespodziewankę"...hihihi:-D Ja też się tego boję, bo lekarz właściwie powiedział Nam, że chłopiec, ale tylko na 70%, więc też różnie może być i będą jajca na całego..hahaha:-D
 
reklama
Do góry