reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć:) przesądy i przeczucia:)

reklama
a mi oczywiscie bez roznicy co bedzie. maz bardzo by chial dziewczynke ja caly czas myslalam ze chce chlopczyka pierwszego ale po ponad 2,5 roku staran wszytsko mi jedno

ale przeczucie mi podpowiada ze bedzie chlopiec nie wiem dlaczego...wogole slodkiego nie jem ale tez nie jadlam slodkiego przed ciaza, z tego co zauwazylam ze przypadkowo i nieswiadomi nawet czasmi jak mowie o ciazy to mowie caly czas "on" albo "on nie daje mamusi pospac" takie tego typu nigdy nie powiedzialam "ona"
ludzie w kolo caly czas mi mowia ze pieknieje z dnia na dzien i ze niby na chlopca tak jest....

nie mialam wymiotow a przytulanko bylo dniu i dzien po owulacji wiec kto wie...

jeszcze miesiac i sie okaze czy mialam dobre przeczucie
 
Ja nie mam przeczucia żadnego :oo: i obojętne co będzie mój tylko marzy o synu.Czas pokaże ae ciekawośc zżera muszę przyznać,że to jest straszne taka niewiedza :-D
 
Ja od samego początku ciąży mam przecucie, że to będzie chłopczyk, nie było ani jednego dnia kiedy pomyślałam o dziewczynce i nie wiem czy to tak specjalnie by się nie rozczarować bo chciałabym dziewczynkę, mój mąż również marzy o córeczce, z kalendarza chińskiego wychodzi chłopczyk, do słodkiego mnie nie ciągnie ale jak już jest to jem:p mdłości i wymioty miałam straszne, przytulanka były codziennie więc trudno określić hehe:-D chłopczyk czy dziewczynka i tak kocham i będę kochać nad życie!!!!!!!!!!!!!
 
A mi coś od początku mówi, że będzie dziewczynka :tak:
Chociaż, że już jedną córcię mamy, to mąż straszliwie chciałby teraz chłopca.
Ale tak jakoś mam od początku przeczucie, że trzecia baba w domu będzie.
Zresztą na usg genetycznym, chociaż lekarz się zarzekał, że to jeszcze za wcześnie, to stwierdził, że tak mu wygląda jakby dziewczynka miała być. Teraz idę 11.02 na usg -mam nadzieję, że coś już będzie widać.

No i pewnie, że najważniejsze aby zdrowe, tyle że ja bym powoli co nieco kupować chciała, a lepiej wtedy wiedzieć dla kogo ;-)
 
Ja jako takiego "matczynego" przeczucia nie mam. Jeśli chodzi o jedzenie to zależy od dnia czasem szaleje za chlebem z marmoladą i czekoladą, a następnego jem ostrą pizze i ogórki kiszone. :-D Z tego kalendarza wychodzi córka, M. mówi do mnie per Dziewczyny, ostatnio kupiliśmy różowe buciki, a w moich snach zawsze chłopak. Ciekawe co będzie...

A jaka to wróżba z obrączkami, bo albo mnie coś ominęło albo po prostu nie znam? :-)
 
Ostatnia edycja:
danuska miałam pytać o to samo - jak się wróży z obrączek?
Mi mama jakąś wróżbę z chusteczką pokazała. Wyszło, że niby chłopiec będzie. Bardzo bym chciała chłopca. Ale dziewczynkę też bym bardzo chciała. Dobrze, że nie muszę sama zdecydować, bo bym miała wielki dylemat :-D
 
reklama
danuska miałam pytać o to samo - jak się wróży z obrączek?
Mi mama jakąś wróżbę z chusteczką pokazała. Wyszło, że niby chłopiec będzie. Bardzo bym chciała chłopca. Ale dziewczynkę też bym bardzo chciała. Dobrze, że nie muszę sama zdecydować, bo bym miała wielki dylemat :-D
 
Do góry