reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

faktycznie z hemoroidami to może Cię pogonić za bardzo.. jak ja bym miała w domu ten olejek... walnełabym sobie, nie zastanawiała się :) moze jutro sie specjalnie po niego wybiorę i zakupię? Kurcze, jankesowa, szkoda że bliżej nie mieszkasz.. ;-)
 
reklama
aenye welcome back:-)
widze nie tylko ja rycze.... tzn ryczalam bo juz jest ok.
i jedno sprostowanie: moja maleńka jest najsłodszym, najkochańszym i najgrzeczniejszym dzieckiem we wszechświecie.
tylko z kupkami mamy wręcz przeciwnie:-D jedna dziennie, dzisiaj jeszcze żadnej.
ale dzieci na piersi mogą wypróżniać się od 7 razy dziennie do 1 raz w tygodniu i to jest ok:-D

aha i parafina jest super.
wystarczy trochę do wody i tak super nawilża@@!!! dobrze ze oilatum baby nie kupilam;-)
za to popłynełam z tym octaniseptem. raz na dobe go uzyje choć nie wiem jak...a tak to spiryt kilka razy dziennie i bedzie ok:-D
 
Ostatnia edycja:
my tez z kupkami mamy problem, wczoraj nic, dzisiaj nic :-(, moze wieczorem po kąpieli sie uda. masuje brzuszek i ma mieciutki, spokojnie spi wiec nie boli. troche mnie to niepokoi ale dzieki Morgaine za inf ze nawet do raz w tyg
 
margola24 no to bym ci podrzucila ;)
Wrocilam ze spaceru pies zadowolony a ja zmachana nie milosiernie 2km szlam.... juz myslalam ze po meza bede dzownic ale dalam rade :tak:boli krzyz i troche podbrzusze ale podbrzusze wydaje mi sie ze mnie boli od ciezaru tez, gluty nadal wychodza ale jasne wiec porodu raczej nie wroza:sorry2:
 
margola24 no to bym ci podrzucila ;)
Wrocilam ze spaceru pies zadowolony a ja zmachana nie milosiernie 2km szlam.... juz myslalam ze po meza bede dzownic ale dalam rade :tak:boli krzyz i troche podbrzusze ale podbrzusze wydaje mi sie ze mnie boli od ciezaru tez, gluty nadal wychodza ale jasne wiec porodu raczej nie wroza:sorry2:
mam dokladnie to samo ;-) zamiast psa prawie trzylatka ktory nie daje posiedziec :-D
wilmek, teraz w w tej ciąży piłaś?? w jakiej proporcji?? Nic się nie chwaliłaś??????
chwalilam tylko nie doczytalas :-p pilam po 2 lyzki i zajadalam gruszka albo bananem...ale to ochydztwo jest brrr
 
A ja dziś znowu kłucia miałam i trochę jakieś inne bóle i ściskania, ale juz przeszło. Może to też z głodu. Do terminu już tylko jeden dzień ;0)
Chciałabym już rodzić i chyba najbardziej się boję, że i mnie deprecha dopadnie... Poprzednio niestety miałam. Teraz mąz wyjedzie po świętach i juz bedzie tylko co kilkanascie dni na weekend, zostane z dwojka dzieci, starsza bede musiala wozic do szkoly kawal drogi, ponieważ sie przeprowadzilismy, ale nie przenosilam corki do nowej szkoly przed koncem roku...... mam nadzieje, ze sobie poradze. Dobrze, ze niedlugo wakacje.
 
anisad mamy dla kogo trzymac depreche z dala od siebie:-) bedize dobrze.
ja wlasnei patrze na lozeczzko z posciela apple:-D a w niej moja corcia. tak sie balam. porodu, tego jak to bedzie po, czy zdrowa bedzie itd... pamietam noc jak w ciazy bylam, obudzilam sie, patrzylam na lozeczko i plakalam. nie weidzialam czemu, plakalam ze strachu. tak panicznie balam sie trzeciego dziecka...a teraz. JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZA. jestem mama dwoch super chlopakow i slicznej, kochnej corci:) bedzie dobrze anisad!

p.s. wiesz co, jak chcesz znac date porodu to wyslij inicjaly swoje i date om do anisad to ci powie :-p ups....
 
reklama
Dzięki Morgaine To pocieszające co piszesz :)
Co do daty porodu to chyba wyśle do anisad swoje dane.... ale pewnie wypadnie data na święta, jak na złość. Wole zyć w niepewności. Nie chcę w święta lezeć w szpitalu. Pewnie wtedy opieka jest dużo gorsza i dużo mniej personelu ,co ?
 
Do góry