reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

hahaha Noemi ma czasem pomysly-odzywki dobrze mi znane:) ...bo teksty Klaudii sa dosc podobne!
 
reklama
ha ha, Noemi niezłe ma teksty :)

Ja idę jutro z Izą do lekarza, coś mi zaczęła kiepsko słyszeć, nie wiem czemu, rozmawia się z nią jak ze starą babcią, trzeba mówić wolno głośno i wyraźnie i najlepiej powtórzyć ze 3 razy. Wieczorem jak śpiewałam im kołysankę Iza zaczeła krzyczeć"no mamo śpiewaj!czemu nie śpiewasz!" i zaczęłam się martwić że coś z jej uszami nie tak :/
Pupę Iza podciera sobie sama, ale zasypiać sama niestety nie chce :/ na rowerze rzadko jeździmy więc odpuszczam sobie na razie naukę na 2 kółkach.
 
Irmaa mam nadzieje ze to tylko jakas woskowina ktora pogorszyla sluch..wyplucza i bedzie dobrze :))

Ale (nie chcialabym Cie urazic i zebys sie na mnie nie gniewala) zauwazylam na fotkach ze Izka bardzo utyla... ma to jaka przyczyne-np.duzo je slodyczy czy np.malo zazywa ruchu?
 
Irmo- czekam na wiesci od Was- oby faktycznie to byla blahostka!
u nas wciaz podcieranie jak mnie nie ma tak- jak jestem nie! ;/...
zasypia od ..niemal zawsze sama, a nauke jazdy na rowerze nie mamy jak zaczac bo albo nie byloi czasu, a teraz pogoda potworna! leje, wieje bryyy
 
Irma Daniel tak nie słyszał po grypie.. tzn miał ostry katar i kaszel ale przeszło za to przestał słyszeć i jak się okazało katar zszedł mu do uszu i miał zapalenie obustronne uszu bez jakiegokolwiek bólu - w szoku byłam ... a jednak , dostał antybiotyk i przeszło , potem przy następnym katarze powtórzył się schemat i teraz jak tylko ma katar bardzo obserwuję jego słuch...ale już na razie jest ok
 
A u nas wczoraj wskazywało ze coś z gardłem zaczyna się dziać ale podałam leki na noc i rano był jak nowy;) mam nadzieje ze nic się z tego nie rozwinie.
Irma ja bym biegła do laryngologa na konsultacje.
 
reklama
Sylwia trzymam kciuki w sprawie zdrówka.

Irma i jak?

A u nas z Ali alergią gorzej. Doszło do tego,że po większym wysiłku zaczyna pokasływać nie zawsze ale coraz częściej. W piątek idziemy na wizytę do alergologa/pulmonologa. Sądzę, że mamy początki astmy. Lekarstw praktycznie nie da się już odstawić.
 
Do góry