reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Nam to się marzy mieć taki pensjonat nad morzem :-D Dobrze jednak że za marzenia nie karzą :-)

Nie mogę się połapać w tym forum o czym rozmawiacie, postaram się być teraz bardziej na bieżąco :-)
 
Ufff...nadrobiłam wczorajszą i dzisiejszą produkcje :)

Klementinka - gratuluje drugiego chłopaka :) Już mysleliscie nad imieniem? Mąż chciał bardziej córeczke, czy chlopczyka? :) Kopie juz mocno?
Bedziecie mieli tak jak my :):)
zyrraffka - wspolczuje pobytu w szpitalu :( Dobrze, ze juz w domku!
gosiagro - udanego wyjazdu :)
lena - Gaja slicznie chodzi :) I bardzo ładnie wyglada w niebieskiej sukienusi :) Śmieszne było to bęc na pupe :)

Dla Jagódek i bliźniaków wszystkiego naj naj naj :)

Musze się pochwalić - w dniu wczorajszym odkryliśmy dolną lewą 4 :) Czyli mamy juz 9 ząbków :)
Oraz...wczoraj Krystianek zrobił swoje pierwsze 3 kroki!! :) Ciekawe, czy na tym na razie koniec, czy zacznie zaraz chodzic :)
Jeżeli chodzi o badania, to glukoza wyszła mi źle :( Norma jest do 140, a mialam 170...dostalam zlecenia na podwójną dawke...buuu - bedą mnie 3 razy kłuli :(
 
karo - a gdzie teraz pracujesz??

W firmie organizującej konferencje i warsztaty. Zaczynałam w lutym jako starszy specjalista ds. HR a już awansowałam na Kierownika;-)))

Kliementinka- gratuluję kolejnego synka;-) super;-)
Oczywiście zamieszczę foteczkę z loczkami;-) TYlko może chwilę później, jak uchwycę dobrze na zdjęciu;-)


Najlepsze życzenia dla dzisiejszych roczniaków!!!!

gosiagro- udanego urlopu i bezpiecznej podróży
lena- cudne kroczki!!!! u nas dopiero samodzielne stanie jest;-)
Asencja- gratuluję ząbków i kroczkuów, super;-)
 
udało się spacer i małe zakupy zaliczone, teraz dzieciaki zagonione do spania to czas na kaweczkę południowa i BB
ale tak na szybko bo jakiś obiad trzeba upichcić
U nas trzecia nocka bez cyca i Zośka zaczeła przesypiać nocki i to w swoim łóżeczku w dodatku Marysia tez trzecią noc juz nas nie odwiedziła w łóżku śpi całą noc sama czyżby moje męczarnie z dziećmi w łóżku sie skończyły:-) ale jak nam dziwnie i lużno bez nich he he:-D
ogromne gratulacje, w takim razie jest cień szansy że i nam się uda z Asią
haha to teraz dopiero zaczną się nocne szaleństwa jak dzieci w swoich łóżkach;-):-)
A ja się trzęse bo dzwoniłam do szefa, bo to czas powrotu do pracy:)
Ale kazał jutro zadzwonic bo zagranica;)

Szcyrk fajna sprawa;)
Ja tez czekam az Gaja wstanie;)
czyżbyś juz do pracy wracała? a co z Gajusią, kto będzie z nia siedział?

u nas Szczyrk to tak trochę tradycyjnie, byliśmy tam z moim na naszych pierwszych wspólnych wakacjach wieki temu, dwa lata temu byliśmy tam na pierwszych wakacjach z Asia - miała wtedy 8,5 miesiąca a teraz czas na pierwszy wakacyjny wyjazd Tomka:-)


cudny filmik z Gajusia w roli głównej i nawet piłka zdobyta :)

Asencja współczuję, ja bardzo nie lubiłam tego badania, bleeee
 
koriander - planujemy jednym ciągiem dotrzeć, oczywiście z postojami;-)

eagle - na pewno w przyszłym roku sobie odbijecie:tak: a jak Asia podekscytowana faktem, że pójdzie do przedszkola?

nadika - mam nadzieję, że to od ząbków

Lena - cudnie Gajka chodzi:-):-) jak słodka w tej sukience:tak: a pamiętam jak narzekałaś ze nie raczkuje a tu proszę jak pięknie chodzi, moja Maja za bardzo kocha raczkowanie, żeby zacząć chodzić:laugh2::laugh2::sorry::sorry::dry::dry:

Asnecja - gratki ząbka i współczuje badania glukozowego

karo
- gratuluje szybkiego awansu:-) pracujesz na pełen etat?

Liza - i dla Mikiego wielkie gratki:-)

Rozchodziły się te nasze majowo-czerwcowo-lipcowe dzieciaczki:-):-) a jeszcze niedawno leżały i się w sufit wpatrywały:szok::szok::cool2::cool2::-D:-D
 
Ja juz w domku, kupilam sobie sexi bluzeczke w chabry i druga soczyscie zielona, i od razu jakos tak "chudziej" sie poczulam :-D:-D
W koncu cos dla siebie a nie ciagle dla Lili :cool2:

gosiagro powodzenia i czekam na relacje z podrozy i jak juz bedziecie na miejscu to moze ci sie uda na chwilke wejsc na bb i podzielic wrazeniami :-D Duzo bagazu bierzecie? Tak mysle jak my sie spakujemy..:shocked2:
Lena super taki chodzacy szkrabik :-D Fajny pyziaczek z Gajusi, sukienka bardzo twarzowa:tak:
Asnecja wspolczuje tej glukozy ale pamietaj to dla twojego i maluszka dobra!
ewelinka bardzo gratuluje nocek, uwazaj zeby z tej radosci nie zmajstrowac czwartej coreczki :-p:-p
Liza to pewnie na za chwile zacznie sie bieganie za nim :) gratki!
 
reklama
Ja juz w domku, kupilam sobie sexi bluzeczke w chabry i druga soczyscie zielona, i od razu jakos tak "chudziej" sie poczulam :-D:-D
W koncu cos dla siebie a nie ciagle dla Lili :cool2:

gosiagro powodzenia i czekam na relacje z podrozy i jak juz bedziecie na miejscu to moze ci sie uda na chwilke wejsc na bb i podzielic wrazeniami :-D Duzo bagazu bierzecie? Tak mysle jak my sie spakujemy..:shocked2:

weź nic nie mów o bagażu, bo ja nie wiem gdzie my to wszystko zmieścimy:szok::szok: a jeszcze kombi nie mamy, ale jakoś damy rade:sorry: najwyżej będę jechała na dachu:laugh2::laugh2: więc jak któraś czerwcóweczka zobaczy wariatkę machającą na czerwonym samochodzie to będę JA!!!:laugh2::laugh2:
chabry, hmmmm musi być piękna, ja ostatnio gustuje w makach;-);-)
 
Do góry