reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Jarzębinka a po 15-tym urlop?

urlop, urlop.... i jak nic sie ważnego nie wydarzy to aż 4 tyg do 15 sierpnia :-)

co do teściowej, to coby nie mówić/pisać na moją ( troszkę można na nia ponarzekać) to jednak jest OK- teraz od poniedziałku siedzi z moimi chłopakami, wczoraj teściu malował ich pokoik, dziś teściowa na drzemce Kamila ma w planie mi go posprzątać czyli podłoga i okno... więc porządki po remoncie mnie ominą.............. jej inicjatywa......ale fakt, cieszę się,że mieszkają 70 km od nas.............. :tak:

a u mnie dziś cieplutko i słonecznie...... :cool2:
 
reklama
dzien dobry...
hmmm... ja nie mam tesciowej to nie ponazekam....

mloda wprzedskzolu, wczorja bylo nawet ok... wiec niech chodzi...
agatulka nie tylko ja jestem wyrodna jak widze:)
 
mloda wprzedskzolu, wczorja bylo nawet ok... wiec niech chodzi...
agatulka nie tylko ja jestem wyrodna jak widze:)

ale ja chetnie też bym posłała Kacperka do przedszkola, do dzieci..... ale niestety w tym roku lipiec zamkniete :wściekła/y:szczególnie jak taka pogoda nie podwórkowa, przynajmniej w doborowym towarzystwie spędzałby dzionki............
 
hej dziewczyny,ja dzis u siebie i tylko dzis i dopiero weekand,bo tak w tym tyg po pracy do rodzicow jezdze,bo mloda u nich na wakacjach,a tam problem,aby sie zalogowac na bb i cos napisac,czesto mnie wyrzuca
w tamtym tyg bylam pol tyg u kuzynki,ale fajnie,ale pogoda brak slow,nie mozemy tam trafic,aby bylo ladnie tylko zawsze pol na pol deszcz i slonce,a teraz to na dodatek pod koniec czerwca 12 st w ciagu dnia

ale pogoda fatalna,gdzie ten lipiec i slonce??????????

witaj Madlen po przerwie :)

ja to tez wlasciwie tesciowej nie mam,ale chyba dla tesciowej dzien bez narzekania na synowa to dzien stracony;-)
 
Ostatnia edycja:
to się melduję po wakacjach:-p my już po wyjeździe, obiecanym młodemu od roku, i od roku na niego kasę odkładałam, ale udało się, w sumie stosunkowo tanim kosztem. tanim głównie dlatego, że moje dziecko na nic nie woła kasy:-D na @ opisałam. od jutra nie wiem czy się będę pojawiać, bo mam mnóstwo pracy, ale choć wpadnę na jakąś kawkę, mam nadzieję, że któraś będzie;-) buziaki.
 
to się melduję po wakacjach:(...) od jutra nie wiem czy się będę pojawiać, bo mam mnóstwo pracy, ale choć wpadnę na jakąś kawkę, mam nadzieję, że któraś będzie;-) buziaki.

czyli wypoczęta i pełna energii po wakacjach zabierasz się do roboty :-D
super, że wyjazd udany i jesteście zadowoleni...................
 
Witajcie !
W związku z apelem (1 post) dopisuje się do waszej paczki i ja (jeśli mnie przygarniecie ?)
Mam dwójkę dzieci Kornelka 19.09.2006 i Norbert 15.06.2009
Siedzę w domu z synkiem gdy córcia jest w przedszkolu zajmuję się domem i dziećmi w między czasie szukam jakiejś pracy ... nie łatwe to zadanie :)

Zarejestrowałam sie u was ale póki co jestem przerażona wielkością forum i ilością działów i postów może uda mi się powoli to ogarnąć ...

Pozdrawiam was drogie mamy!
 
Witam sie i ja!!!
cała i zdrowa,dzisiaj wróciliśmy-po południu;-)
jesteśmy mega zadowoleni i zmęczeni!!

od jutra sie zacznę normalnie pokazywać:-D!!!
jutro mam kontrolna wizyte z Filipem u laryngologa w zwiazku z migdałowymi przebojami...ale mam takie wrażenie jakby sie uspokoiło wiec moze obejdzie sie bez ciecia!!


papiery do pracy złożyłam-wyjaśni sie do września jak będzie selekcja;-) ale szansa jest:-)...a poza tym to chyba lada dzionek pojde na staż:szok::szok::szok:

zmykam,jutro zajrzę:-):-):-),jak rozpakuje i odsapnę!


pozdrawiam baaardzo...mam nadzieję ze sie stęskniłyście choć trochę:-D
 
i ja wpadam na małą kawkę odwiedzić znajome wątki;-)
melduję się między wakacjami (ten weekend) a ślubem (następny weekend) oj będzie się działo, adrenalinka jak nie wiem co:-D:szok::-D
u nas bez większych zmian (poza moją dietą:-p)
Atfk życzę powodzenia we wrześniu:tak:
jarzębinko, kiniaczku witajcie:tak:
 
reklama
witam się
jutro mam kontrolna wizyte z Filipem u laryngologa w zwiazku z migdałowymi przebojami...ale mam takie wrażenie jakby sie uspokoiło wiec moze obejdzie sie bez ciecia!!
u nas też był problem ale zanikło... i nie bedzie cięcia :) powodzenia!


Pozdrawiam
i do jutra jak tylko bede miała czas. ;)
 
Do góry