reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

jarzebinko no pogoda się spartaczyła i u nas....
wczoraj byliśmy na plaży a dziś już dupa.... nic tylko w domu siedzieć.

pozdrawiam wszystkie
 
reklama
Wpadam powiedziec ze zyje ale porzeczki maliny wisnie i ogorki pochlaniaja moj czas...nie mowiac o dzieciach ktore maja wakacje...kursuje wiec miedzy domem a rodzicami a na neta brak czasu

Pozdrawiam wszystkie!!!
 
Wpadam powiedziec ze zyje ale porzeczki maliny wisnie i ogorki pochlaniaja moj czas...nie mowiac o dzieciach ktore maja wakacje...kursuje wiec miedzy domem a rodzicami a na neta brak czasu
witaj:)

ja tam wszystko rozumiem.. :tak:
wpadaj w wolnym czasie do nas.

Pa
do jutra!
 
WITAM SIE I JA KOCHANE!!!

jak to w wkacje bywa...czasu na neta brak;-)
ja tez wpadam jak po ogień bo zaraz jade do miasta;-) na małe zakupy
u mnie wszystko oki,szkraby zdrowe-choc Filip uskarża sie na ból oka i ma jakby podpuchniete...hmmm musze poobserwować-mówi ze wczoraj chyba sie uderzył ale nie wiem czy to od tego!

Kajula spioch wstała dzisiaj po 11:-D...i tym sposobem i ja wyspana!!bo mezus od rana zająl se robotą...maluje-odświeża swoje królestwo:-D:-D:-D czytać.GARAŻ!!

poza tym pogoda średnia,raczej niekorzystna ale ponoc od jutra ma sie u nas poprawić!!
jutro moja psiapsiółka ma urodziny wiec jedziemy na imprezke;-)
obiecałam jej pomoc i zrobic sałatke wiec musze jechac na zakupy!


pozdrawiam WAS CIEPLUTKO KOBIETKI!!!
 
atfk i jak po imprezce? :) weekend udany?

co u reszty dziewczyn słychać? i jak wasze dzieciaki! :)))

pozdrawiam
u nas pogoda super teraz wiec mało mnie w domu ogólnie
 
Witam.Melduje siue że wróciliśmy z wakacji wczoraj.Opaleni mimo wszystko.W sumie jak policzyć wszystkie dni pochmurne to było ich 6 a reszta ze słońcem.Czyli na 15 dni dni to raczej dobry wynik:tak::tak::tak::-) tyle ze za krótko.ale jeszcze planujemy wypad,Foteczki jakięs może wstrawie jak sama sie ogarne.mam mnostwo prania a pogoda niestety nie sprzyja i tylko patrzeć jak lunie:angry:

Anna ale to zleciało i już za kilka dni ślub.....:-)
Agatulka a ty już skończyłas 1 trymestr ciąży.Wiesz już może co nosisz pod sercem?Jakies przeczucia?


Pozdrawiam cieplutko i witam nowe dziewczyny :-):tak::tak::tak::tak:
 
Witam od jakiegoś czasu nic nei ogarniam
dom jak po huraganie w dodatku kłada nam kafelki na korytarzu mam magiczne przejscia typu deski heheheh za tydzień tescie na wakacje przyjezdzają u nas na jedną noc będa chyba a potem na domkach wczasowych wiec luzik
basen stoi i czeka na słonko dzieci zawiedzione
piaskownica pomalowana czeka na skręcenie ale nie gonie bo kafelki naj ważniejszee bujawka tez czeka moze i kominek mi pomalują tzn obudowę
duzo roboty jeszcze jest


Agatulka,ale jest szansa,że się samo powiększy?U nas też żadnych problemów nie ma z siusianiem,także może lepiej faktycznie nie ruszać...:confused:
licze ze sie powiększy

Witam.Melduje siue że wróciliśmy z wakacji wczoraj.Opaleni mimo wszystko.W sumie jak policzyć wszystkie dni pochmurne to było ich 6 a reszta ze słońcem.Czyli na 15 dni dni to raczej dobry wynik:tak::tak::tak::-) tyle ze za krótko.ale jeszcze planujemy wypad,Foteczki jakięs może wstrawie jak sama sie ogarne.mam mnostwo prania a pogoda niestety nie sprzyja i tylko patrzeć jak lunie:angry:

Anna ale to zleciało i już za kilka dni ślub.....:-)
Agatulka a ty już skończyłas 1 trymestr ciąży.Wiesz już może co nosisz pod sercem?Jakies przeczucia?


Pozdrawiam cieplutko i witam nowe dziewczyny :-):tak::tak::tak::tak:

super ze wyjazd udany to najwazniejsze :))))))
suwaczek mam wedle miesiączki a wedle usg jest o tydzien do tyłu heheheh
w nast piatek mam wizyte moze coś bedzie widaćććććććććć bo mam okazje z wózkeim i jest koloru zielonego i nei wiem czy jak by była dziołcha czy brać :))
 
Agatulka no roboty trochę jest ale będzie super.Ja miałam zielony wózek z Klaudią:tak::tak:

Ja sie rozglądam za piecami kaflowymi....znalazlam fajne takie małe i chyba kupimy:sorry2:
 
I ja sie pokazuje ze u mnie wsio oki,leci jakoś i czasu na neta brak bo szkraby okupują komputery ...bo pogoda do bani ale o tym chyba żadnej z Was nie muszę pisać:dry:!!!

ja powoli poczynam zakupy szkolne -wiem ze jeszcze jest sporo czasu ale przy dwójce szkrabów łatwiej będzie jak juz kompletuje!
zakupiłam juz książki;-),niemal cała wyprawkę dla Kai no i najważniejsze z czego sie nie może nacieszyć...tornister:-D!
szperam na allegro za spodniami dla Filipa...ale póki co szału nie ma!
wczoraj wpadłam do PEPCO i była fajna wyprzedaż i kupiłam Fifiemu 3 czadowe bluzki z długim rękawem(juz pod kątem szkoły) za 38zł w sumie;-)-tak to można zakupy robić,niestety dla dziewczynek nic nie znalazłam!może następnym razem!

z innych to z praca na razie cisza,ale dzwonili do mnie ze szpitala...chyba na staż pójdę(ale póki co czekam na odzew z UP);-)

ZMYKAM DO TEŚCIOWEJ:-D!!!
agatulka BUZIOLKI DLA DZIDZI!!!jakiejkolwiek jest płci:-)!!!CIOTKOM Z BB JEST WSZYSTKO JEDNO!!
i oby sie szybko remonty zakończyły!!

ja miałam dla Filipa zielony wózek...i KAJULKA tez później w nim przejeździła pierwsze miechy!
 
reklama
Cześć,
My też mieliśmy zielony wózek i właśnie wczoraj go oddałam,bo Mateuszkowi już było niewygodnie w nim jeździć.Została nam parasolka i nie wiem,czy nie kupić teraz spacerówki,by do wiosny miał ciepło i wygodnie?O ile będzie chciał jeszcze jeździć...A u Was dzieciaczki kiedy rezygnowały z wózków?Co do koloru,to myślę,że zielony neutralny i dla dziewczynki i dla chłopczyka może być :tak:

Atfk ja wiem,czy tak sporo czasu jeszcze do września zostało.Myślę,że teraz to szybko zleci.My nie kupujemy nic.Dominik w zerówce będzie miał wszystko na miejscu,dzieci mają jednakowe przybory.Ale za rok będę kompletować szkolną wyprawkę:-)
 
Do góry