reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
ja sie witam
u nas wszytko ok, mloda bywa w przedszkolu, jutro ostatni dzien i zmiana.
tydz temu bylysmy na weselu, 2 tyg temu panienskie wiec ciagle cos sie dzieje.

z nowosci mamy pieska, slicznego yorka biewerka, mloda nie jest uczulona wiec wszyscy szczesliwi.
 
No wlasnie???

Pozdrawiam i dobrze ze jakis ruch sie zrobil bo nam watek na wakacje zamarl ;-)
Pozdrawiam i zapraszam :-)
hej my mielismy sie zjawic,ale jakos mi ciezko cholerka;-)
a my z rabki wrocilismy bez wypisu,bo wszytskie wynmiki nie przyszly maja doslac jak wszystko bedzie,wyniki dobre,chlorki podwyzszone-ale mloda ma astne
 
witam po urlopie rodzinnym, byliśmy 2 dni na Kaszubach i 5 nad naszym morzem, nawet wstrzeliliśmy sie w pogodę... teraz czekam na poprawe i jade jeszcze do rodziców na więc... ale narazie siedzimy w domku i czekamy na słoneczko....

ja powoli poczynam zakupy szkolne -wiem ze jeszcze jest sporo czasu ale przy dwójce szkrabów łatwiej będzie jak juz kompletuje!
zakupiłam juz książki;-),niemal cała wyprawkę dla Kai no i najważniejsze z czego sie nie może nacieszyć...tornister:-D!

ja tez robię zakupy szkolne na raty, co promocja to lece do Biedronki....;-)

Cześć,
My też mieliśmy zielony wózek i właśnie wczoraj go oddałam,bo Mateuszkowi już było niewygodnie w nim jeździć.Została nam parasolka i nie wiem,czy nie kupić teraz spacerówki,by do wiosny miał ciepło i wygodnie?O ile będzie chciał jeszcze jeździć...A u Was dzieciaczki kiedy rezygnowały z wózków?

ja przy starszaku miałam wózek do 3 lat...... ;-)

Olka, jak cos się dzieje, to przynajmniej czas szybko leci...............przyjemności :-)

agatulka, niedawno chwaliłaś sie II kreseczkami a juz trymestr minął :tak: a brzuszek fajnie rośnie.....
 
Witam sie o ja!!!

nie odzywałam sie bo-gości miałam cały tydzień:tak:,znaczy sie siostrunia z rodzinką i braciak z żonką...ale mi szkoda ze juz pojechali:baffled:!!!
pogoda u nas tez kiepska...muszę szkrabom gumiaki zakupić bo wyrośli a ostatnimi czasy to tylko w gumowcach wypada ganiać bo nie m gdzie butów suszyć:no::no::no:!!!
ogólnie szkraby zdrowe...urzędują,kłócą sie i kochają...wiec nic nowego !!
my z urlopu juz niemal skorzystaliśmy choć jeszcze w polowie sierpnia mamy domek na 5 dni na d morzem zamówiony...oby pogoda sie wyklarowała:sorry2:!
poza tym to wsio oki!!
agatulka noo brzusio rośnie:tak: aż miło!!!
super:-D
zuza spóżniona ale szczere życzonka dla Waszej rodzinki...takie zbiegi imprez sa najlepsze!!!
evelinka moja Kajulka to spacerówką długo nie jeżdziła...chyba że gdzies na dłuzsze spacery,a Fifi z racji tego że mały był jak w ciąze zaszłam z Kają to tez wózkeim sie nie najeździł-tak m.in 2,5 roku mieli!
ANIA ja tez spóźnione gratki:tak::tak::tak:
jarzębinka noo...my tez na raty kupowaliśmy...jak cos wpadło znienacka to brałam i tym sposobem mam juz niemal wszystko dla Kai a dla Fifiego niewiele zostało wiec luz...no poza ubraniowymi rzeczami:szok: bo wyrósł mi misiek z wszystkich portków:-D!!

resztę kobietek witam i życze miłego dnia
 
Witam was. w koncu sie przejasnia a m,y w czwartek znow wyruszamy na wakacje ,na mazury :-) albo do poniedziałku i wrócimy wtedy z R albo ja z dziewczynkami tam zostanę do końca następnego tygodnia:tak:liczę że pogoda będzie ;-):-p
 
hej kobitki, ja jestem, tylko albo pracy dużo, albo wyjazdy. tydzień temu Kruszwica, teraz Gniezno robiliśmy, fotki na fb, a na @ wrzucę wam filmiki z naszych inscenizacji. nie ma jeszcze na jutubie wszystkiego, ale co jest to polecam do obejrzenia. a poza tym nic nowego, szykujemy się na Wolin i liczymy na dobrą pogodę. może jutro uda mi się wpaść na dłużej, buziaki.
 
witam was kochane kobitki,widac ze urlopujecie,bo pusto tutaj w ostatnich dniach:tak:
moj mezus juz od piatku zaczyna urlop,wczoraj nam robil plan wycieczek na najblizsze dni..wiekszos na pieszo,bo on to musi swoje km wyrobic,dzieciaki tez lubia chodzic..a mi sie ruch przyda..czuje ,ze bede miala niezla gimnastyke:-D,mamy tez w planie pojechac nad ocean..ale to zalezy jaka bedzie pogoda,bo w upale juz na zadna wode je jade,tak sie ostatnio nad morzem spieklam,ze nie moglam wyrobic,no a jak pada,to tez tak niebardzo..mam nadzieje,ze bedzie cieplo,ale nie duszno..:tak:,bo taka pogode lubie najbardziej:tak:
wczoraj bylam zmlodym w szpitalu,bo siostra w sob.kopnela go w palec,rano w nied.wstal,a tu paluch siny i napuchniety:szok:,na szczescie nie jest zlamany,tylko wybity..,ale i tak nie moze ta reka za mocno ruszac,bo musi mu dopoczywac..,tylko ze moj syn o tym zapomina
pozdrawiam wszystkie:-)
 
reklama
witam sie i ja!!!
u nas tez oki,pogoda w kratke wiec plany co rusz inne!
za tydzien jedziemy na wczasy nad morze mam nadzieje ze sie troche posiedzi na plaży:blink:!

poza tym to kompletuje wyprawki i łaszki do szkoły dla dzieciaczków!!
no i trzymcie kciukasy...a byc moze od 1 wrzesnia zacznę pracę;-).. nic wiecej nie zdradzę!dopiero jak sie wyklaruje!!


madlen nie wiem jak u Was ale u nas wybicie palca kwlifikuje sie do odszkodowanie z ubezp

pozdrawiam serdecznie
 
Do góry