reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

reklama
to dawaj, pooglądamy coś, pokupujemy... tylko zostaw P w domu, niech pilnuje Igi. Albo wyślemy chłopów z dziećmi na plac zabaw, zawołamy tragarzy jak się obkupimy :-D
 
Ja z ciuszków dla małego mam wszystko. Wczoraj dokupiłam jeszcze 2 cieniutkie czapeczki w Auchanie po 2 zł:cool2:
Potrzebuję tylko kosmetyki, smoczki,wanienka, wózek, łóżeczko i wszystko do niego.
I dla mnie rzeczy do szpitala. Torba jeszcze nawet nie zaczęta...:sorry::sorry:
 
dziuba niegłupi pomysł:-)
..też muszę taką cienką czapeczkę kupić, bo nie mogę znaleźć. Ale też jedną max dwie, bo pamiętam, że Idze właściwie ich nie zakładałam, chyba tylko w szpitalu po urodzeniu.
 
Ja się dopiero zorientowałam że nie mam w ogóle żadnej kurteczki czy kombinezonika na chłodniejsze jesienne dni. Nie wiem jak mogło mi to umknąć ale dobrze że na czas sobie przypomniałam ;-)
 
..też muszę taką cienką czapeczkę kupić, bo nie mogę znaleźć. Ale też jedną max dwie, bo pamiętam, że Idze właściwie ich nie zakładałam, chyba tylko w szpitalu po urodzeniu.
No właśnie taką czapeczkę do szpitala i po kąpieli zakładaliśmy :tak: Mamy 2 i myślę, że wystarczy. Mam kilka takich z grubszej bawełny ale są trochę większe.
 
ja te bawełniane dwie dostałam od kuzynki, dziś skoczę do Tesco, jak nie na sklepie to może w 5-10-15 jakieś dostanę...
 
wiecie co przy pierwszym dziecku serio sie przesadza i popełnia masę błędów, liczyłam czapeczki mam 12:szok: nie wiem kiedy tyle się nazbierało, ale wiem ze przesadziłam, chociaż nie które są troszke większe to może starczą na dłużej...
 
reklama
ochhhhh, kasiula, nawet przy siódmym dziecku można popełnić błędy!! ale rzeczywiście poszalałaś trochę z tą liczbą... będzie dzidziuś jak na rewii mody, codziennie inna!
 
Do góry