reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Dziewczyny, durna ja do granic możiliwości:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Zostawiłam Dobrą na tapczanie, spadła:szok:. Wiem, wiem:zawstydzona/y::zawstydzona/y: ...ale powiedzcie, że to się zdarza i nic jej nie będzie.
 
Mi.Pi. zdarza sie ale nie powinno... obserwuj mala, czy nie placze dosc dlugo,czy nie "leci " ci przez rece i czy nie ma innych niepokojacych objawow,jezeli sa to na IP albo na dorazna pomoc. mam nadzieje ze maluszkowi jednak nic nie jest, moja Gaba nie raz spadla z lozka....

a ja siedze i rycze,jeszcze dwie godzi moj m jedzie.....eh....
 
witam i ja :-)
witam nowe mamuśki :-)
ja niestety odpadam ze spotkanka :-(
MamaGabi nie płacz , dasz radę, a swoją drogą to czemu nie wracasz z nim do Poznania?? wtedy byś się tak nie denerwowała :tak:
Mi.Pi obserwuj małą i w razie co jedź na IP ( mi co prawda takie coś się nie zdarzyło jak mała była mała, ale jak miała roczek to np. biegła i uderzyła głową o stół szklany i miała guza na czole , więc wiesz różne rzeczy się zdarzają )
Marciaa Kochana ty się oszczędzaj :-) bo przyjadę i na dupkę dostaniesz hahaha :-)
 
rikapa nie jade bo mamy auto zepsute, po pierwsze ktos musi ozstac i dawac kase na naprawe a po ddrugie pociagiem nei dalibysmy rady zabrac tego co tu mamy ze soboa,a jest i lozeczko turystyczne,kojec,fotelik, torby itp itd. wiec zostaje na 3 tyg, mam tylk ocicha nadzieje ze za tydz maz przyjedzie wtedy szybciej czas bedzie lecial...ja tam da,m rade,tylko Gaba nie wiem jak,ona ciagle z tatusiem chodzi i tylko wola tata tata jak jej zniknie z oczu.....eh....

Natuska,filonka opowiadajcie jak po weselach/ Natsuka dalas im popalic?

ja moge teraz byc bardzo rzadko na bb bo u dizadkow kompa nie mam a kuzynce sie ruter popsul wiec jak cos to wybaczcie i tesknijcie:)

milej niedzieli
 
witam, na weselichu byłlo fajnie... tylko kryzys śpiący mnie dopadl i nie moglam już później klimatu złapać. wytańczyliśmy się ...i o 1h już bylismy w domu. ogólnie spoko:)
 
natuska - ale sie rozpisalas :) fajnie se poczytac ale super te spontany mam nadzieje ze i mi sie uda takie spontanty robić jak bartuś tarszy będzie

Mamagapi - nie płacz już nie długo mąż przyjedzie szybko zlecie przy Gabi

W weekand chyba zawsze tu pusto, my dzisiaj w starym zoo a potem w parku moniuszki było fajnie i miło dzieki ;-)

Bartuś już spakowany ja też tatuś przejrzał Bartusia ciuchy i połowe poodkładał i zaraz mniej o jedną torbę :eek: no i moje tez ale na szczesnie nic mojego nie odłożył. No to w nocy wyruszamy do iławy a potem na żagle no jestem ciekawa jak to będzie dobrze że ciotka S jedzie z nami wiec dużo pomoże. Jak mi się uda wejść przez telefon na bb to was podczytam bo potem nadrobić na masakra z calego tygodnia. OKO jakby co pozdrawiam wszystkich i spadam spać bo w nocy wyruszamy.
 
Natuska mnie się bardzo podoba akcja "kościół" Ja na wszystkie śluby znajomych docierałam jak już ani jednego samochodu nie było. Spontaniczne wypady są najfajniejsze.

MamaGabi nie płacz, jakoś zleci, szybciej niż myślisz.

Dziękuje A i A za mile spędzony czas. Bartuś ma najfajniejszy uśmiech jaki u małego dziecka widziałam (po mojej córci:-D) Zosieńka śliczna dziewczynka.
Dobra cały dzień zachowywała się normalnie, wieczorem była marudna. Wyszłam, Dobrawka została z tatą i powtórka z rozrywki, krzyk przez pół godziny, spokój na chwilę gdy piła mleczko. Tatusiowi przykro:-(.Co mam zrobić by chciała z nim zostać?

Zasypiam nad klawiaturą...
 
reklama
czesc dziewczyny jak tam po spotkaniu ? Mi jakos dzien szybko zlecial ale noc okropna malemu ida wszystkie prawie zeby i noc kolejna rzedu nie wyspana ale wlasnie ulozyl sie do spania wiec bedzie chwile ciszy a pozniej rehabilitacja 3razy w ciagu dnia i tak wkolko
 
Do góry