reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

jejku, u nas 62 coccodrillowe już się nie dopina...młoda nie jest gruba, tylko długa i z długością mamy problem, moja mama jak ją po 2-ch tyg zobaczyła, to w szoku była. A waży ok. 6100 teraz
 
reklama
mrsmoon moja też długa i waży ok 6200...my już ubranka 68 i czasem widze że już bodziaki przyciasnawe...w kroczku na knap się zpinają
 
Misia u nas 68 aktualnie na tapecie, 62 uprałam, wyprasowałam i w odstawkę poszło. A 74 założyłam jej raz jak już nie miałam nic na 68 i okazało się niewiele za duże
 
pieluszki Pampers najlepsze;
Dada dla mnie za sztywne no i czesto na plecy sie wylewa co nie co:);
do pupy sudokrem i bepanten;
na tradzik noworotkowy polecam atoperal baby-stosuje krem i balsam do ciala (probowalam alantal plus -nie dzialal);
chusteczki lubie Huggis pure-bo sa grube, ale dosc mokre-ale na gorace lato byly super bo i tak szybko wysychaly na pupce;
polecam kosze na pieluchy Angelcare- dostalam bezplatnie w zestawch z monitorami oddechu;
niania elektroniczna z podgladem -super sprawa, zwlaszcza jak dzieci sa na pietrze
 
reklama
Mam pralko-suszarke Samsunga. Jesli chodzi o niszczenie ciuchow, to uzywam tej suszarki juz ze dwa lata i nie zauwazylam zniszczen poza ciuchami ktorych sie nie suszy (najczesciej na metkach jest napisane).
 
Do góry