reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

pierwsza????????????????????
witam Was kochane mamusie i zycze milego dzionka;) dzis mam wolne!!! na 16 ide do fryzjera i moze na jakies zakupy hip hip!!!!!!

edit: koriander dziekuje kochana ze o nas pamietasz, Kubuś ma niestety znowu katar i kaszel, ale jest duzo lepiej niz było, mimo to chyba wybiore sie do pediatry,zeby go osłuchała, ona ma mnie pewnie dosc, bo ciagle jej głowe zawracam i przychodze z Kubusiem ;)
nadika plaszcz mi sie bardzo podoba, nietypowy i fajny!
olavip mam nadzieje ze jeszcze nie wstalas i sie wylegujesz w łózku!!!!! spij!!!!!!!!!!!
natuska jak grzybobranie????????
perfecta kciuki zacisniete, gratuluje kolorku, musi byc super, powiedz gdzie ten bazarek jest w wawie, to sie moze kiedys wybiore
nadika mi na placu zabaw to az tchu brakuje, zeby za Kuba biegac, a teraz dawno nie bylismy przez jego chorobe ;(
iwwka foty foty! pokaz chłopakow z nowa fryzura!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej a co tu tak cicho??
Nadika ładny płaszczyk, ja musiała bym go założyć żeby napisać czy bym chodziła, bo musiała bym się w tym dobrze czuć:)
 
hej...
mama kubulki - a gdzie tam nie śpię od 6,albo jeszcze przed 6 było nie wiem...wolę nie wiedzieć...ale dzisiaj mąż był z nami do 7 więc ja leżakowałam a oni dzikowali;-) fajnie,że masz wolne! udanych zakupów!
Lena - a wy już byliście na tym prześwietleniu główki czy nie? <chyba że coś pomyliłam?> a Ty ten rezonans załatwiłaś sobie??
 
Czerwcowe Mamusie!!!!!!!!!!!
apeluję do Was, abyście odwiedziły bb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cisza jak w niedziele, ale taka łądna pogoda, ze pewnie biegacie z wózeczkami, my tez bylismy , Kubuś usnął w wózku, wiec wróciliśmy, teraz jest w łóżeczku, ja posprzatałam i i probuje rozkminic nowy telefon, ktory dostałam od meza wczoraj na imieniny, ale wypas, nie ogarniam połowy funkcji;)heheh blondi ze mnie;)
 
Witam :)
U nas juz troszke lepiej :) W koncu w nocy nie chrychał i przespal 4 godz, wiec w miare wyspana jestem :)
Niestety wasze rady sie nie przydały, bo to nie infekcja a raczej nie dość dobrze rozwinięty układ krtaniowy, czy inny...ale tak czy innaczej to musi samo przejść :/
Jak z Michałkiem od 1,5 dnia juz ok, to u nas jest na prawde nieźle - pomału ogarniamy sytuacje...wciaz jeszcze we dwójke :) Az sie boje poniedziałku za tydz :p Na szczeście juz mame poprosiłam, zeby przyjechala, bo do przychodni idziemy.

mama kubulki - spoznione wszystkiego najlepszego :) i zdrówka życze!
 
wITAM

mamakubulki nie dotarlismy do lasu ale mamy całe wiaderko kasztanów :p i zaliczylismy działke :p i najlepszego :)

lena super ze jestes zadowolona z imprezki :)

asencja i jak organizacja z dwojką maluszkow?

olavip dobrze ze mogłaś sobie chociaz polezec :)

Emila spi a Filip nie ma zamiaru chyba :baffled: cały czas cos kombinuje :p wczoraj spał w dzien bez pieluchy i sukces takze dzisiaj tez licze ze nie zaleje wyrka :p
uciekam obiad konczyc :p miłego dnia :-)
 
Czesc :blink: My rzeczywiscie caly czas na dworze, jest ladniej niz bylo latem, a podobno od nastepnego tygodnia juz deszcz i jesienna plucha :sorry2: trzeba korzystac

Asnecja oby sie szybko uregulowalo u Misia, wow 4 godz :blink: pamietam jak Lila kiedys przespala 5godz ciagiem a ja sie i tak budzilam co chwile pewnie przy drugim juz tak sie czlowiek nie stresuje :-)
mamakubulki a co zrobisz u fryzjera? Nowe sciecie? zdrowka dla kuby juz niech nie choruje. U mnie tez sie zanosi na nowy telefon Lila przedwczoraj wrzucila mi nokie do kawy i cos skrzypi

nadika jesli TY sie dobrze w nim czujesz to nie sluchaj gadania!! NOS! Masz piekne cialko, z taka figura we wszystkim ci seksi i tylko ci baby na ulicy beda zazdroscic, a jak zdecydujesz nie nosic to wstaw na allegro taki "artystyczny" kroj na pewno kogos odwaznego ucieszy :tak:

iiwka pokaz jak ich wygolilas :tak:

gosiagro mam sliweczki czy ty nie robilas ostatnio jakichs pysznosci sliwkowych??:-) tak mi sie marzy zwykla drozdzowka ze sliwkami ale nie robilam nigdy pewnie wyszedlby gniot:baffled:

PERFECTA TY WIESZ ZE JA TRZYMAM :tak:



poodpisuje wieczorem bo sie dziecie budzi, milego dnia!


edit PROSZE ZAJRZYJCIE NA ZAMKNIETY ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hejo:D

Ja z drugą kawką siedzę ale czekam aż zupka wystygnie,dzieciaki zjedzą i wybywamy na plac zabaw;-) Tak ładnie jest że trzeba korzystać;-)

Dziewczyny zdrówka dla dzieciaków i żeby te katary-kaszel poprzechodziły wkońcu.
Alan się wyspał i narazie cicho mam w domu:-D Drugie pranie zrobię;-) Ja nie wiem czy tylko u mnie zawsze tyle prania że nadążyć nie mogę????brrrr

Co do fryzurki to pokażę może wieczorem jak będę mieć więcej czasu,ok???
 
reklama
I ja się melduje:-)

mama-kubulki - a co u twojej koleżanki?

zyrraffka - jak wczorajszy dzień w żlobku Łukaszkowi minął?

Milka - to dzisiaj 50 mln wygrywasz?:-D:-D pokaż zdjęcia z sesji jesiennej:tak:

nadika - ty musisz sie w tym dobrze czuć:tak:nie ważne co inni mówią, ja osobiście bym go nie ubrała;-)

Perfecta - kciuki zaciśnięte:tak::tak: pokazuj fryzurke ino szybko!!!:-D:-D co wczoraj na wizytacje upichciłas?:-)

Asnecja - dasz rade od poniedziałku jestem pewna:tak:

koriander - a wiesz, że nic ze śliwkami nie robiłam no może poza naleśnikami:-D piecz ta drożdżówkę kiedyś musi być ten pierwszy raz:tak::tak: na moich wypiekach pojawiły się drożdżówki ze śliwkami, do dzieła:tak::tak:

Klementinka - jak się kochana na końcówce czujesz?:-)

agast - dawno nic nie pisałaś, jak dziewczynki?

Ja tez nieśmiało proszę o trzymanie kciuków za jutro!!!
 
Do góry