reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

dolofka mi w iperwszej ciazy plec sprawdzano w 16 tyg
zanetaa a ktora bedziesz miala wizyte? ja mialam juz 2 i tez nie wiem czy serduszko bije, usg tez mi nie robili. naszczescie teraz juz umowil sie gin ze mna na usg na 18.10...
 
reklama
Martaik mój mąż się śmieje, że za chwilę przegonię jego brzuszek :)
mój maż sie własnie zapytał, czy nie spowdziewamy sie czasem blizniakow, poniewaz takiego brzucha nie miałam nawet jadac ze Stasiem na porodowkę:)

She moje gratulacje! Ja do lekarza idę w przyszłym tygodniu, miałam iść za dwa tyg., ale postanowiłam zmienić lekarza i nie chcę czekać aż tyle.
witam Was dziewczynki. no i jestem po wizycie, z dzidzia wszystko dobrze :) plodzik (tak mowil lekarz :) ) ma 10mm i serduszko bije :D a na moje dolegliwosci dostalam witamine B6 i zwolnienie :) mam duzo odpoczywac i bedzie dobrze :) alez sie ciesze, w najblizszy wtorek ide na badania a nastepna wizyta 27.10. to tyle na dzisiaj, bo jestem strasznie zmeczona i glodna... jade do domku :) zycze Wam milego popoludnia!!!

Dorka28 gratulacje i witamy!
Witam,
mam termin na 12 maja. W domu mam juz syna(14lat) i corke(3lata):tak:. Test sobie zrobilam 7 wrzesnia. W poniedzialek ide na wizyte zobacze moja fasolke:tak:
Zycze wszystkim milego wieczoru:tak:

Dolofka ja mam to samo ze zmywarką, obojętnie czy wstawiam naczynia czy je wyjmuje, zapach nie do wytrzymania. Jeszcze nie wymiotowałam z tego tytułu, ale jest blisko. Zapachy z lodówki mnie nie ruszają.
Hey dziewczyny , ja wpadłam sie przywitac i bede znikac , mam troche do załatwienia na miescie , ale dzis za to wywinełam rano numer. Oczywiscie wszystki mi smierdzi , takze okna drzwi pootwierane jak najmocniej i wietrze. NO ale chciałam wstawic zmywarke i co ? jak ja otworzyłam to mnei tak cofło ze ledwo dobiegłam do toalety i zwymiotowałam

Cześć majóweczki!
Jak tam samopoczucia???
U mnie jak najbardziej pozytywnie! Czuję się dobrze, nic wielkiego mi nie dolega, bolą piersi, czasami mnie zemdli, gorzej jest wieczorami, kiedy dochodzi ból głowy i brak sił witalnych. Zaraz ogarniam domek i szykuję się do pracy, bardzo lubię czwartki, bo od 15.00 mam już weekend ;-)
Czekałam bardzo na weekend, żeby z Mężusiem go spędzić, ale niestety, okazało się, że ma pierwszy zjazd w szkole:nerd: no cóż, będę mogła pospać i pojechać do mamy na jakiś domowy obiadek. Wczoraj załapałam się na ruskie pierogi, nie mogłam się doczekać, kiedy wrócę z nimi do domu, już wiedziałam, że będą podsmażone na złoto z cebulką i suróweczką. Były boskie :laugh2: A później się dziwię, że brzuch wielki, ech. No ale nie dało się powstrzymać.
Życzę miłego dzionka!!!!
 
wizytę mam 13 i będzie to druga u tego lekarza, wcześniej byłam u innego potwierdzić ciążę. Ostatnio założył mi kartę ciąży, przeprowadził wywiad i badanie potwierdzając ciążę. Ale nic ponad to. nawet mi ciśnienia nie zmierzyli, ale może tak ma być i tylko ja panikuję. A - jeszcze skierowanie na podstawowe badania mi dał - zrobię je w pon. już się doczekać nie mogę i na każdym spotkaniu z rodziną mam ochotę się pochwalić.. a ostatnio spotykamy się codziennie, bo Mój gruz zrzuca, który na drogę wew. obok naszego (przyszłego) domu zwożą.. Bidulek, wczoraj wieczorem rąk nie mógł podnieść..

Barti mówi teraz do mnie głaszcząc mnie po policzkach "mamooo, a ty jesteś moja. na zawsze. jesteś ładna. masz ładną główkę, ładną buzię, ładny nosek i ładne oczka. mamooo, a dasz mi czekoladkę?"
hihi - skubany pomysłowy, wie jak matkę zbajerować:D
 
Witam porannie.

Love powodzenia na przyszlosc.
She super wiadomosci!
As to tak jak u nas w lozku,a dodatkowo tylko pani krolik,nie ma juz wstepu na loze bo znaczyla teren ;-)(usunelismy dywanik kolo lozka,to nie daje rady wskoczyc:-p)

Korzystam z 5min wolnego czasu,bo trzeba za chwile isc panu mezowi kawke wstawic(zanim wroci ze spaceru z psem);-)
Wczoraj tak mnie polamalo i goraczka chwycila,ze zazylam paracetamol i poleglam po 21.Na razie czuje sie znacznie lepiej i mam nadzieje,ze nie zapeszam piszac to :-p
Ops.Maz juz wrocil.Pa!
U mnie zwierzaki od niedawna w łóżku ,bo im pozwolił wchodził.
Raczej był nieco zdystansowany ,ale odkąd Nil nauczył się skłaść pana spać po kieliszku to zwierzaki mają większe prawa. :-D:-D:-D:-D

witam :o)
Dzisiaj moja kolej na badania....przed wlasnym slubem sie tak nie denerwowalam!
Musze tylko synka do tesciowej odwiesc
Trzymajcie kciuki
Trzymam .

suse - oj mnie też już mdłości mijają i zaczynam jeść, ale tak za czterech....zaraz pewnie mi wywali brzuchol od tego jedzenia....
cieszę się,,,,że masz to samo bo już zaczynałam się martwić, że coś nie tak ze mną....wogóle czuje się znacznie lepiej....mniej śpie i jakaś taka promienna się zrobiłam....cere mam wreszcie ładną:-)

a jak tam brzuszki u Was? u mnie jeszcze spoko...tzn my z Mężem widzimy różnice, ale nie jest jakoś bardzo wywalony...od pępka w dół jest już brzusio i raczej to nie jest zwałek tłuszczowy...:tak:

buziaki...
Mam dokładnie tak samo.;-):-):-)
karolcia juz pisalam parenascie stron temu,wiec sie powtorze.Ja mam brzuch taki "wielki",jaki mialam z V w 6msc(de facto,mialam maly brzuszek do 7msc),wyglada juz na srednio 4-5msc.Jestem dosc szczupla i srednio-wysoka(1,72cm),wiec brzuszek widac,oj widac.Juz mnie w kolejkach przepuszczaja:szok:
Mi już miejsca w autobusie ustępują :szok::-D:-D

Hey dziewczyny , ja wpadłam sie przywitac i bede znikac , mam troche do załatwienia na miescie , ale dzis za to wywinełam rano numer. Oczywiscie wszystki mi smierdzi , takze okna drzwi pootwierane jak najmocniej i wietrze. NO ale chciałam wstawic zmywarke i co ? jak ja otworzyłam to mnei tak cofło ze ledwo dobiegłam do toalety i zwymiotowałam :baffled: Dziekuje za takie atrakcje....
She cieszę sie ze z maluskiesziem wszystko gra ;)) i oby tak zostało
love, bardzo mi przykro, duzo z Nas tutaj bardzo dobrze rozumie jak sie teraz czujesz.. Nie wiem co ci wiecej napisac co by ci pomogło w takim momencie. Napiszę tylko ze 3mam za Ciebie kciuki. :*
Suse, Koniecznie po wizycuie wksakuj na necika i dawaj wieszci jak maluszek sie miewa ;)

Dziewczynki a płec najwczesniej kiedy mozna poznac ?
Milego dnia :-)
Też mnie wczoraj nad zmywarką cofnęło i wstawiałam ją dobre 2,5 godz ,ale sie udało. :rofl2::rofl2::rofl2:
wizytę mam 13 i będzie to druga u tego lekarza, wcześniej byłam u innego potwierdzić ciążę. Ostatnio założył mi kartę ciąży, przeprowadził wywiad i badanie potwierdzając ciążę. Ale nic ponad to. nawet mi ciśnienia nie zmierzyli, ale może tak ma być i tylko ja panikuję. A - jeszcze skierowanie na podstawowe badania mi dał - zrobię je w pon. już się doczekać nie mogę i na każdym spotkaniu z rodziną mam ochotę się pochwalić.. a ostatnio spotykamy się codziennie, bo Mój gruz zrzuca, który na drogę wew. obok naszego (przyszłego) domu zwożą.. Bidulek, wczoraj wieczorem rąk nie mógł podnieść..

Barti mówi teraz do mnie głaszcząc mnie po policzkach "mamooo, a ty jesteś moja. na zawsze. jesteś ładna. masz ładną główkę, ładną buzię, ładny nosek i ładne oczka. mamooo, a dasz mi czekoladkę?"
hihi - skubany pomysłowy, wie jak matkę zbajerować:D
Dzieciaki wiedzą co zrobić ,żeby mama uległa. :tak::-):-):-)
 
Jestem juz po USG, maly ludzik jest , serduszko biję wedlug om to 8 tydzien i 4 dzień a wedlug USg to dopiero 7 tydzień , aż się popłakałam jak zobaczylam te serducho cieszeee sie bardzo !!!! zdjęcie wrzucę póżniej
Bardzo się ciesze kochana!!! :-D

ja? upsss...chyba nie:) mi Suzi robiła:)
;-)

no oczywiscie ze suzi robila Tobie, wszystko mi sie miesza, ach to moje rozkojarzenie :) a suzi gdzies nam dzis zniknela :)
:-D

Na temat psów się nie wypowiem bo nie mam :)

Termin wychodzi z OM n 13 maja , ale że ciąża jest młodsza ok tygodnia więc wyjdzie termin gdzies ok 20 .
Jutro idę do gabinetu , to sie wszystkiego dowiem ,założy mi pewnie karte ciązy itd...

Jedno czym się martwie , to odebrałam dziś wszystkie wyniki badań, i miałam robione na cytomegalie i wyszedł wynik dodatni 250, czytam, czytam i sie martwie co to oznacza??? prawdopodobnie że chorowalam czy choruję masakra, muszę poczekac do jutra , bo wiadomo w internecie można się duzo strasznych rzeczy naczytac.
Mialam pisac w tej sprawie ale juz wszystko wiesz :-D
ja niestety nie bede majowka 2012 :(

trzymam kciuki za Was

Żadne slowa teraz nie przyniosą ulgi... Sercem jestem z Tobą:*

A u mnie w miare ok, chociaz stres mega wielki przed wizytą :zawstydzona/y: Tak bardzo sie boję :wściekła/y: PROSZĘ trzymajcie kciuki:)
Wczorja nie zaglądalam bo mielismy dzien odwiedzin rodzinnych a ja mialam taki humor ze szkoda gadać :wściekła/y::-(Cieszylam sie a za 2 minuty obrót o 180 stopni :zawstydzona/y: I foch na caly świat :confused:
 
hej majówki,
powodzenia na dzisiejszych wizytach :tak:
she fajnie ze w porzadku:tak:
dziewczyny oj nie wiem co to bedzie wczoraj na obiad spaghetti, na kolacje chinskie jedzonko z ryzem i na koniec dwie babeczki z kremem:happy: w między czasie owocki:-D
będzie się z czego odchudzać....
no i te bóle głowy po południu zwłaszcza:-(
dwa dni temu moja Amelka przewróciła się na betonie oj ale był ryk, a ja płakałam razem z nią na szczeście tylko warga starta już się boję jak ja za nią zdąże z wielkim brzucholem:no:
miłego dnia
no właśnie czarnula, zuzka gdzie Wy się podziewacie?
 
Witam:tak:
Love bardzo mi przykro:-(
Co do brzucha zostal mi po przedniej ciazy:baffled:ale jeszcze urosl wiec juz powoli spodnie staja sie ciasne:-p Mdlosci i mulenie mam od rana teraz doszly mdlosci wieczorem:tak: Na slodycze i moje ukochane jogurty nie moge patrzec co wiecej nie moge myslec o nich bo mnie mdli:baffled: Mam nadzieje ze to mulenie przejdzie po 12tyg:tak: W ciazy z Misia przeszlo mi po 12 tyg i przytylam ponad 25kg:wściekła/y: Teraz musze uwazac:tak: Zycze milego dnia zajrze popoludniu:tak: A i 3mam kciuki za dziewczyny ktore maja dzis wizyty:tak: Ja ide w poniedzialek i bede wypatrywac bijacego serduszka:tak:
 
boze jak mnie mdli!! masakra, nic nie moge robic, nie moge pracoewac, boje sie na lekcji odezwac zeby dzieciom na zeszyt pawia nie puscic :(((((((

dolofka ja w pierwszej ciazy pozanalam na polowkowym a w drugiej juz w 12 tc tyle ze to chlopaki a ptaka zawsze latwiej wypatrzyc. Niby plec ksztaltuje sie w 10tc ale moga byc przeklamania, bo sie siusiol podwinie albo lechtaczka na poczatku jest przerosnieta,
 
reklama
Zauważyłam tez że Wiki sie nie odzywa i dzwoniłam do Niej...
I mam bardzo złą wiadomość od WIki25 :-(
Dziś rano poroniła :-(Własnie jest po narkozie i zabiegu...
Popłakalam się :-:)-:)-:)-:)-( DLACZEGO TAK SIE DZIEJE :angry::wściekła/y:
 
Do góry