reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

No jak nie jedno to drugie.Wzielam no-spe,bo mnie zaczelo bolec "na dole brzucha".Mdli mnie troche mniej-bo na szczescie dzis zwrotow nie bylo,ale za to czuje sie jakby po mnie rozdeptali.Chyba za chwile wsadze core do lozeczka i bajki wlacze,a sama sie poloze tez do wyrka(zeby nie bylo,dopiero co sie podnioslam z tapczanu:zawstydzona/y:).
O MATKO!Odwracam sie teraz od Pc,bo mi dziecko cos za cicho siedzi,a tu patrze sciana w pokoju zabazgrana pastelami:szok::szok::szok:

O Boze,wlasnie przeczytalam o WIKI :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Zauważyłam tez że Wiki sie nie odzywa i dzwoniłam do Niej...
I mam bardzo złą wiadomość od WIki25 :-(
Dziś rano poroniła :-(Własnie jest po narkozie i zabiegu...
Popłakalam się :-:)-:)-:)-:)-( DLACZEGO TAK SIE DZIEJE :angry::wściekła/y:
też myślałam o wiki ale myśłałam że jeszcze może się tam rozpakowywują
wiki kochana nawet nie wiem co napisać po prostu tulę kochana trzymaj się tam jakoś***
jestem przerażona...
 
Kobiety,ja wiem ze to paskudne,wiem ze sie boimy,ale musimy byc spokojne.Jest mi strasznie przykro z powodu Wiki i innych Kobietek,ktore stracily malenstwa,lzy w oczach sie kreca i serducho zal sciska.
Kochane,moldmy sie za nie i malnstwa,oraz zyczmy im jak najlepiej na przyszlosc.
 
:(:(:( znów złe wieści:(:(:( a miałam nadzieje ze już będzie dobrze:(...strasznie mi przykro:( dlaczego tak się dzieje?:( niech już skończą się złe wieści, błagam!!!
 
Wiki tak mi przykro...
To było samoistne poronienie?
Czy serduszko po prostu się nie rozwineło?
Wiecie coś ....
Asiku jak tylko usłyszalam Jej głos to wiedziałam ze cos sie dzieje:( a Ja mi powiedziała ze poroniła to az mi nogi sie ugiely i nie mialam odwagi o nic pytać;(

Martuś ja też sie bardzo boje;( Jestem cala roztrzęsiona przed wizyta...

Pisałam też do Czarnuli na gg ale jest niedostępna a nie podala tel
Wiecie co z Zuzanką? Martwię się
 
To ja dorzuce troche optymitzmu :o)
Wlasnie wrucilam od lekarza i mam cudnego malego 7 cm misia(tak go lekarz nazwal)
serduszko wali i lapki machaja
postaram sie zaraz wrzucic fotke mojego misiaka.....jestem przeszczesliwa i teraz moge spokojnie jechac na 4 tygodniowy urlopik do hotelu mama w polsce :o)
trzymam kciuki za kolejne wizyty
 
reklama
To ja dorzuce troche optymitzmu :o)
Wlasnie wrucilam od lekarza i mam cudnego malego 7 cm misia(tak go lekarz nazwal)
serduszko wali i lapki machaja
postaram sie zaraz wrzucic fotke mojego misiaka.....jestem przeszczesliwa i teraz moge spokojnie jechac na 4 tygodniowy urlopik do hotelu mama w polsce :o)
trzymam kciuki za kolejne wizyty
Bardzo pocieszające wiadomości:) SUPER!!!! :-)
 
Do góry