reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

A ja dziewczynki chciałam się pochwalić moim Wielkim Szczęściem.
( mam nadzieję, że udało mi się wstawić:-))
 

Załączniki

  • USG.jpg
    USG.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Przed chwilką rozmawialam z naszą kochaną Suzi:) jest po wizycie u lekarza, Maluszek rośnie jak na drożdzach, macha rączkami i nóżkami:) straszny śpioch z niego ale wszystko jest w najlepszym porządku:) Suzi obiecała że w wolnej chwili wrzuci foteczkę Bąbelka:)
Bardzo się cieszę:)
 
Dusia,Suzi:-):-):-)

Wyszlam z domu z rodzinka,bylismy na malutkich zakupach,szybko wracalismy.Nie moge nawet samochodem jezdzic,nie mowiac o prowadzeniu :-( Czuje sie "rozciapciana".
Ide sie polozyc.Dobranoc!
 
Witajcie
Wpadam, żeby się pochwalić. Widziałam dziś serduszko mojej Fasolki:)Bije ślicznie:)A Fasolka jest jeszcze maleństwem - tak zresztą czułam, bo owulację miałam później.Dostałam zapas leków i mam nadzieję, że dobrze będzie.
Pozdrawiam mocno i zmykam, bo głowa mi pęka od dzisiejszych stresów. Jutro będę Was doczytywać:)
 
reklama
witam Was
jestem mamą sierpniową 2009 no i teraz spodziewamy się drugiego maleństwa. termin na 27 maj. niestety zaczynają nam się problemy, od kilku dni mam brudne plamienia, jestem po wizycie u gin. mam duphaston, scopolan, oczywiście leżenie i oszczędny tryb życia:-( mam nadzieję, że przetrzymamy z maleństwem te trudne chwile i to wszystko przezwyciężymy.
póki co GRATULUJĘ WAM WSZYSTKIM no i 3majcie za nas kciuki
 
Do góry