reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
wiecie co, brakuje mi na tej stronie opcji "lubie to" :)))

przy okazji pozdrawiam nowe forumowiczki, super ze nas coraz wiecej:)

ide gotowac makaron z pomidorami, a pozniej do nauki. byle do jutra, pa!
 
niewiem skąd w Tobie ten brak uprzejmości w stosunku do mnie. Zdania nie zabralam tylko zadalam pytanie takze nie skomentowalam nic dotyczącego Ciebie....chcialam tylko Cie lepiej poznac. Dlaczego mówisz ze zlym tonem to napisalam skoro litery nie mają żadnego tonu, zdanie zakończone uśmiechem z mojej strony również świadczy o sympatii w kierunku do Twojej osoby a nie nasmiewaniem się. Czy nie fajniej było by komuś np opowiedzieć o tym jak to jest i uświadomić zamiast od razu sie buzować i wybuchać jakąś złością w stodsunku tej osoby ? Nie wspomne juz o obrazaniu sie.. Jezeli chcesz zyc z ludzmi dobrze to bądź troche milsza i sympatyczniejsza a jesli np niechcesz odpowiadac na jakies pytania to poprostu nie odpowiadaj a nie jeździsz od razu po kimś ja nikigo nie dyskryminuje ani nie oceniam pytac mam prawo jak czegos niewiem a ktos mowe mi powiedziec . ja odpowiadam na kazde pytanie dziewczynom jesli znam odpowiedz i nie robie z tego powodu wielkiego halo.

Dziewczyno temat jest zakonczony.
I za kogo ty sie uwazasz nie dosc ze jestes nie mila, swoja niewiedza i wiekiem usprawiedliwiasz swoja glupote i brak taktu i kultury, to jeszcze teraz mowisz mi jak mam zyc! Ty to masz tupep:szok:
DZIECKO DOROSNIJ!!!
A i jeszcze jedno nie jestes nikim waznym dla mnie wiec nie moge sie na ciebie obrazac i jak to napisalas buzować (nie ma to jak elokwancja):-D. Szkoda mi czasu dla takich ludzi jak ty wiec milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Wypowiem sie ze tak powiem nie obrazajac nikogo i nie biorac niczyjej strony: to forum mialo byc milym miejscem i nasza odskocznia,jak macie sobie cos do wytkniecia personalnie to piszcie na priv. Szczerze dzisiejszy moj nastroj robi sie jeszcze gorszy jak czytam to "odbijanie pileczek".... takze dziewczyny please! Zrobcie tak dla calej reszty nas.....
 
witajcie dziewczyny!
teraz dopiero mam do nadrobienia a raptem kilka dni mnie nie było, zanim zacznę czytać co tam u was to wam szybko opowiem jaką ja gehennę mam za sobą.
w czwartek wieczorem dostałam mocniejszego krwawienia (wcześniej miałam plamienia niewielkie koloru brąz co niby nie jest groźne ale głównie miałam leżeć). Pojechałam do szpitala, żeby sprawdzili co i jak i już tam zostałam do dziś. Kilka razy byłam przekonana, że to już koniec. Najpierw krwotoki i leżenie plackiem bez ruchu, potem podejrzenie ciąży pozamacicznej, następnie podejrzenie, że jajo płodowe jest puste. Wyobrażacie sobie doskonale co czułam. Jedyna nadzieja była w tym, że bhcg prawidłowo przyrastało. Dziś kolejne usg i wszystko dobrze!!!!! Nie ma krwiaków, krwi, jest dzidziuś i bije mu serduszko! Wszystko idealnie. Płakać mi się ze szczęścia chce. Biorę się za czytanie co tam naprodukowałyście przez ten czas. pozdrawiam!!
 
reklama
wiecie co, brakuje mi na tej stronie opcji "lubie to" :)))

przy okazji pozdrawiam nowe forumowiczki, super ze nas coraz wiecej:)

ide gotowac makaron z pomidorami, a pozniej do nauki. byle do jutra, pa!

Tez juz kilka razy chcialam kliknac na "lubie to" :) Josie bardzo ciesze sie z Twojej pozytywnej wizyty. Fajne zdjecie.

Karamija nawet nie chce sobie wyobrazac tego co przezywalas. Najwazniejsze, ze uSG pokazalo, iz wszystko jest w porzadku - mam nadzieje, ze teraz beda juz tylko dobre wiadomosci.
 
Ostatnia edycja:
Do góry