reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PLNIE POTRZEBUJĘ - Proszę o pomoc..

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Jak ktoś chce to znajdzie...wciskanie na siłę linków jest bezsensu bo widzę,że nie jest dziewczyna zainteresowana.Najlepiej jakby ktoś ufundował i jeszcze przywiózł...
 
oczym ty kkobieto wogóle mówisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wchodze na każdą jedną stronę na jaką dostałam linka !! nie wiesz co to znaczy być w takiej sytuacji - nie szukam sponsora tylko mebli kuchennych..
 
Akurat wiem bardzo dobrze a może nawet lepiej...masz internet więc nie jest tak źle.
Ja sobie radziłam sama.I poradziłam.
 
Akurat wiem bardzo dobrze a może nawet lepiej...masz internet więc nie jest tak źle.
Ja sobie radziłam sama.I poradziłam.

Mam internet za free.. jak nie lubisz pomagac to poco sie wogole udzielasz przykro mi ze niektorzy wogole nie mają serca ani nici zrozumienia i wspolczucia.
 
Widzę,że jesteś bardzo bojowo nastawiona i źle ''odczytałaś'' (zrozumiałaś) moje posty,ale ok.
Wyobraź Sobie,że ja akurat pomagam bardzo dużo ale nie mam zamiaru się tym chwalić.
Byłam w bardzo ciężkiej sytuacji i pomagam teraz tym którzy tego potrzebują,ale potrzebują a nie mają postawę roszczeniową i napadają na osoby które mają własne zdanie.
 
reklama
watek przenoszę do działu "Możesz pomóc, zobacz" i zamykam do chwili gdy redakcja portalu nie dostanie dokumentów potwierdzających ciężką sytuacje finansową rodziny.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry