reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

mgielka2008

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Listopad 2011
Postów
2 536
Miasto
lubuskie
witajcie wpadłam na pomysł, że może tutaj będziemy dodawać zdjęcia ze swoich usg, ja z pierwszego wczorajszego dam po południu wprawdzie tylko mały 3mm pęcherzyk ale od czegoś trzeba zacząć hehe

usg 12.12.jpg
dodałam obiecane usg sorry że4 tak późno to pierwsze z 12tego grudnia, gdzie widać jedynie pęcherzyk 3mm, teraz w piątek idę na następne mam nadzieje, że będę miała się czym pochwalić
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
super te wasze foteczki dziewczyny.

ja niestety w szpitalu fotki nie dostałam, ale mam nadzieję że 2 stycznia na wizycie będzie już fajnie widać i uda m się foteczkę od gina dostać, to fajna pamiątka na przyszłość
 
alez wam zazdroszczę :) gratuluję jednocześnie:D

nie wiem właśnie czemu nie dał mi fotki, wprawdzie to pusty pęcherzyk ale to zawsze mój pęcherzyk;p
 
Ja dostałam fotkę pustego pęcherzyka, ale niewiem czy wstawiać hehe, poza tym nie mam skanera, musiałabym zrobić zdjęcie:D Notabene jest dziwne to, że jest pęcherzyk i już wiadomo, że to ciąża, ja na to dziura mówię;p
 
dreamgirl na Twoim zdjęciu dzidziuś ma 10mm a nie 1!!! wymiar pisze na górze w prawym rogu. 1 mm to by było za mało jak na początek 8 tygodnia. Mój dzidziuś miał dzisiaj 6mm a jestem w 6t4d. Później wstawię Wam skan.
 
Ja tez jeszcze nie mam, ale dziewczyny jak nie dają lekarze to róbcie zdjęcie telefonem , ja tak zrobiłam w lutym bo w przychodni nie dają przeważnie zdjęć,wiec gin powiedziała ze moge sobie uwiecznić fasolkę na telefonie:) jak bede na nastepnej wizytcie to poporsze mojego gina czy bym mogła sobie zrobić zdjęcie bo zawsze to jakaś pamiątka jest a tak to sie nie ma nic :)
 
reklama
Ja tez jeszcze nie mam, ale dziewczyny jak nie dają lekarze to róbcie zdjęcie telefonem , ja tak zrobiłam w lutym bo w przychodni nie dają przeważnie zdjęć,wiec gin powiedziała ze moge sobie uwiecznić fasolkę na telefonie:) jak bede na nastepnej wizytcie to poporsze mojego gina czy bym mogła sobie zrobić zdjęcie bo zawsze to jakaś pamiątka jest a tak to sie nie ma nic :)

Ja mam zdjęcia, ale jeszcze własnie czarnej dziury, bo jeszcze nic tam nie widać;)
 
Do góry