reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rękodzieło.

As 76

truskawkowa mama
Dołączył(a)
16 Marzec 2009
Postów
8 129
Miasto
Marki
Nowy wątek powstał z myślą o twórczych mamach.
Sama nie lubię siedzieć przed TV nic nie robiąc i zawsze coś tam sobie dłubię .
Dlatego zapraszam do udziału w tym temacie.:-):-)
Na zachętę wklejam kilka swoich prac z różnych dziedzin .































Do tego robię jeszcze torty okolicznościowe ,biżuterię i uwielbiam piec i gotować ;-):-):-):-)
 
reklama
a watek nasze hobby to nie to samo? jeśli nie to przepraszam ale myślę ,że w sumie to podchodzi pod hobby ;)
To jest niby hobby ,ale tam chcę aby były same zwierzęta co napisałam w pierwszym poście i trochę niżej.
A tu nasze hobby takie rękodzielnicze ,żeby bajzel się nie zrobił.
Porady ,wskazówki i inne będą się mieszały w wątkach o 2 różnych szerokich zainteresowaniach. ;-):-):-)
 
Ja myslę, ze w hobby trzeba by troszke temat zmienić, ze tam o zwierzatka chodzi.

Rękodzieło to ja hihi.

Bizuteria to już wiecie, a jak nie wiecie to jest w sygnaturze link do mojego bloga

Haft krzyżykowy
IMGP9635.jpgIMGP9633.jpgIMGP9631.jpgIMGP9630.jpgIMGP2377.jpg
wkleję więcej jak znajde fotki
 
A ja tak sie ucieszylam z mojego pierwszego rekodziela...pikus przy Waszych:zawstydzona/y:,ale jedyne co mnie podnosi na duchu,to ze zrobione z miloscia dla mojego synka ;-)

p.s.gdzie moge w necie znalezc jakas mila stronke z ktorej sciagac przyklady do haftu???
 
A ja tak sie ucieszylam z mojego pierwszego rekodziela...pikus przy Waszych:zawstydzona/y:,ale jedyne co mnie podnosi na duchu,to ze zrobione z miloscia dla mojego synka ;-)

p.s.gdzie moge w necie znalezc jakas mila stronke z ktorej sciagac przyklady do haftu???
Twoje też są śliczne.
Każdy kiedyś musiał zaczął ,a początki są bardzo trudne.
W wolnej chwili dam Ci fajne wzorki.
Wklej tu swoje prace .Niech zdobią nasz wątek.;-):-):-)
 
reklama
Do góry