reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pytanie do Ael i innych mam : po jakim okresie wyszłas z małym na dwór? Jak chodzisz ubrana w domu chodzi pod wzgledem tym że karmisz chodzisz ubrana od stóp do głów ubrana czy tylko chroniszcz piersi?

Mam problem z teściową
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam zyje jak cio maz jeszcze w praqcy ja z rodzicami 8i siostra i jej kolega z opola nas odwiedzil wiec gadamy przy stole teraz sie na chwilke polozylam ;-) bo scierplam ;-)

mineralna niestety ci nie pomoge..

sil boze jaka sliczna ta twoja coreczka ah ah ;-)
ael czyli jednak kupic chcesz taki jak ja mam lezaczek :?
 
Atan: bo teściowa gada że małą wozimy do mej mamy przeciez mamy zaledwie 10m do auta jak wychodzimy z bloku mala jest przykryta kocykiem ma dodatkowo kocyzk na bude zalozony by jej nie wiało jest ubrana ciepło a ona gada ze źle robim że to że tamto ze biedne dziecko...no wybaczcie tak samo uważa że pwinnłam w domu chodzic ubrana od stóp do głów skarpetki jakies ciele rajstopy sweter bo jestem karmiąca
 
Pytanie do Ael: po jakim okresie wyszłas z małym na dwór? Jak chodzisz ubrana w domu chodzi pod wzgledem tym że karmisz chodzisz ubrana od stóp do głów ubrana czy tylko chroniszcz piersi?

Mam problem z teściową

Zasady co do spacerów mają się tak: Najpierw przez tydzień (jeśli jest ciepło na dworze) werandujesz małą. tzn ubierasz mają jak na wyjście i otwierasz okno i zostawiasz małą w wózku czy foteliku i tak na 10-15 minut, co 2 dni. Jak jest chłodniej to dwa tygodnie musisz werandować. Potem po tym okresie możesz normalnie wyjść z małą na spacer.
A w domu na początku chodziłam w koszuli do karmienia i w majtach tylko takich przewiewniejszych. Rana lepiej się goiła a i w koszuli lepiej było bo szybciej dostawałam się do cycka, no i oczywiście stanik do karmienia, bo trzeba gdzieś wkładki laktacyjne włożyć.
Pamiętaj, że przed każdym karmieniem trzeba przemywać czystą wodą brodawki.

ael czyli jednak kupic chcesz taki jak ja mam lezaczek :?

No jak uda mi się znaleźć takiego niebieskiego hipopotama to jak najbardziej :-)
 
Ale wiesz kochana my mamy do auta 10m z klatki i jedziemy do rodziców i potem tez z 10m do rodziców klatki mała jest ubrana ciepło ma kocyk i drugi kocyk zawieszony by jej nie wiało
 
Hejka poł dnia w szkole, odpadaja mi plecy bo miałam zaliczenie z masazu tyłu całej nogi...
Kto bedzie tak kochany i stresci mi co sie działo??
Byli przed chwilka kuzyn mojego D i jego narzeczona, biora slub w lutym dostalismy zaproszenie:) ona jest własnie w 3 miesiacu ciazy tak slicznie jej z brzuszkiem:) bosko wygladała:) zazdroszcze jej:)
 
reklama
Do góry