reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dobrze się kochana czuje :tak: teraz nic mi nie dolega! Już tak mi sie do domku chciało ze szok... w ogóle miałam w szpitalu taki wisielczy humor że ze wszytkimi się kłóciłam... z teściem do dzisiaj się nie odzywamy...
 
Ael no nie da się ukryć że mnie to też czeka na żywo hihi ;)

Biedna Magdalena się namęczy zanim mały wyjdzie teraz

Fifka a bo już by pozwolili ci teraz urodzić oooo :p Wózeczek zapakowany siedzi na strychu i czeka sobie. Jesteśmy zadowoleni z niego.
 
Jakby w czwartek nie mogliby...


Aaaa i powiem wam ze zakochałam się w porodówce!!!! :szok: Ja chce tam rodzić!! Słuchajcie jest kilka oddzielnych pokoi... każdy wyposażony w jedno łóżko i wszystkie potrzebne sprzęty. zamykasz drzwi i jesteś tylko ty, mąż, lekarz i położne... Czujesz się tak kameralnie i swobodnie ze szok! A do tego wszytko nowe, a sale świeżo po remoncie! Żyć nie umierać...
 
Witam z rana:)

Kogo ja widzę! Fifka, dobrze że jesteś i to jeszcze w 2paku. Oszczędzaj się dziewczę - jeszcze się młodym nacieszysz! A o co poszło z teściem niedobrym?

A jaki to bujaczek macie? Ja ostatnio patrzylam na takie wynalazki, ale ich cena mnie przeraża..:szok:

Ael: czy ja dobrze widzę, że przez cały weekend ani jednego zdjęcia nie dostałyśmy? Wstyd.. tylko tyle ci powiem..

Szkoda tej naszej madzi.. Teraz będzie po 2 dni czekać aż się rozkręci:/
 
reklama
lecę dziewczyny się szykować i biegnę do kościoła a potem do rodziców na obiad będę wieczorem :-) to opowiem Wam co pięknego mi się dziś śniło :-) Miłej niedzieli życzę :*
 
Do góry