reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Witaj December i wzajemnie :)

Mam do was prośbę dziewczyny!!!
Front Row Society - bardzo Was proszę o wsparcie dla jedynej Polki w tym konkursie na twarz firmy Front Row Society - Agnes Piasek, trzeba się zarejestrować a potem wcisnąć serduszko przy jej filmie (w którym i ja maczałam palce). Z góry wielkie dzięki, pokażcie że Polska to jest siła i udostępniajcie dalej znajomym!
 
reklama
Cześć dziewczyny troszkę mnie nie było ale leżałam dwa tygodnie w szpitalu:-(. Żeby Was nie zanudzać a pożalic się człowiek chce to tak w skrócie:-). W drugi dzień świąt moja córka postanowiła że się urodzi tydzień z nogami w górze podkroplówką bez możliwośći wstawania poleżałyśmy do 4.01.2012 i córcia ponownie sprubowała się "uwolnić" :-(wtedy juz nie czekali założyli szew okrężny no i od wczoraj jestem w domu :-) nakaz bezwzględnego leżenia tylko jak tu wytrzymać prawie 3 miesiące??? Moj lekarz obstawia że donoszę maks do 34 TC oby się mylił:-)

Jeżeli któraś z Was jest w podobnej sytuacji piszcie:-) czuje się jak nowo narodzona a to leżenie mnie dobija:tak: Co ropbić ile można czytać zaległe książki i gazety lub oglądać filmy:-D

Gorąco pozdrawiam
 
witam :) Marta.frog moje pierwsze postanowiło , że wyjdzie w 29 tyg.....i przeleżałam na podtrzymaniu do 36, ale nie zakladali mi szwa..szwu, więc mysle , ze w Twoim przypadku poturlasz sie dlużej :) nie martw sie , trzymaj sie dzielnie i stosuj do zalecen , ja tez musiaŁAM leżeć , wieć leż nie rób nic , naprawde. hej dziewczyny co tam u Was , wiem , że choroby atakuja zewsząd....
 
Hej laski.
Ale pogoda... Deszcz, wiatr... Masakra jakas...

Ah te choroby chyba teraz wszedzie atakują. Moi na swieta byli przeziebieni, na szczescie skonczyło się na kaszlu i katarze. Na sylwka bylismy u znajomych, którzy mają 2 córki. Pobawilismy sie troszke, dzieci poszalały, mała dostała rano mleko modyfikowane, bo mama sobie drinki wypiła
biggrin.gif
W czwartek Rafał dostał dziwne krosty na dłoniach, potem na stopach i w koncu w buzi - choroba bostońska... Nikomu nie zycze. Bąble na rekach i stopach to pikus, ale te w buzi to ..... W rezultacie 5 dni praktycznie nic nie jadł. Był głodny, brzuch burczał, chciał jesc, ale każdy gryz czegokolwiek konczył się płaczem i wiciem z bólu... No ale jakos przetrwalismy na kisielu, budyniu i jogurtach tez jedzonych przez łzy... Córka znajomych tez dostała podajze dzien wczesniej, wiec podejrzewam, ze przyniosła ze złobka... Teraz się modle zeby mojej Roksi nie dopadło, bo to juz bedzie katastrofa... Co do przedszkola, to my dalej nie chodzimy i mysle ze czas to w koncu zmienic
laugh.gif
Tylko wtedy to ten moj juz w ogole bedzie pewnie chorował...

A moja Roksi to wszedzie wstaje, chodzi przy meblach, łozkach itd, a jak sie puszcza to leci na tyłek albo głowe. Strasznie odwazna jest, Rafał to sie bał i sztywno stał, a ta wszedzie wlezc proboje, nawet sie wspinac, do tego łobuziara straszna... Jak przejdzie to jak po tornadzie, do tego wszystko wklada do buzi... Młodemu sie psoci, cos mu zawsze psuje, a ten sie denerwuje i powiedział mi juz nawet ze ma sobie wejsc z powrotem do brzucha i nie wychodzic z niego
laugh.gif
No ale czasem tez wejdzie do niej, przytuli, połaskocze itd... A tak na co dzień to mam małego żarłoczka, który wcina wszystko co jej się da i duzego niejadka, za którym biegam z talerzem, a jak pytam co bedziesz jadł to z reguły słysze "nic" albo "nie jestem głodny"...

Z P pracą tez kiepsko. Pracuje u prywaciarza, który zaczął grosze płacic, teraz nic lepszego znalezc nie moze, ja chce sobie czegos dorywczo na wieczory chociaz poszukac, ale na razie tez dupa... Finansowo u nas katastrofa ostatnio, a jeszcze renta mi sie w kwietniu konczy i musze isc dorobic cos, a nie mam co zrobic z dziecmi, wiec nie wiem co to bedzie, no ale jakos bedzie... musi...

No nic ide bo moje łobuzy mi mieszkanie zdewastują, cycek przed chwilą wstał i już mlaska buzią, że głodna, wiec ide jej poszukac jakies biszkopty, a potem obiadek... Ona moze jesc na okragło... hehe A piers to w sumie ostatnio jest beeee. Jakies 3 razy dziennie podyda, rano, wieczorem i jakos tam w dzien... Woli konkrety... Konkretna kobietka
biggrin.gif


Zdrówka dla wszystkich chorowitków
biggrin.gif
 
marta oby w brzuszku posiedzialo jeszcze torszke
co do chorowania to u nas przed świetami mlody mial zapalenie uszy, a poza tym to ospa panowala ale jakos sie nie zarazilismy do tej pory

dziewczyny szukam jakis sensownych zajec dla takiego maluszka ale popoludniami rytmika/angieslki/plastyka itp. codzilyscie gdzies/ mozecie cos polecic? my chodzimy na basen, ale mlodemu od jakiegos czasu sie cos odwidzialo i widze, ze nie ma z tego przyjemnosci
 
„BAKUŚ ZAPRASZA: RODZIC BLISKO NATURY”
Cykl bezpłatnych spotkań edukacyjnych w ośmiu polskich miastach, tj. w
Gdańsku (17.03.2012), PanDinek ul. Wawelska 10A/1
Gr. I 14:00
Gr. II 16:00
Bydgoszczy (24.03.2012), Akademia Szkraba ul. Gackowskiego 1c
... Gr. I 12:30
Gr. II 14:30
Poznaniu (31.03.2012), Pracownia Gauganek ul.3 maja 49 c
Gr. I 13:30
Gr. II 15:30

Szczecinie (14.04.2012), Studio Tańca Kimama i Kawiarnia Tkacz Towarzyski ul. Tkacka 64d
Gr. I 10:30
Gr. II 12:30

Warszawie(21.04.2012), Fitness Club "GROCHÓW" Sala Zabaw „Abawuś” ul.Zamieniecka 90
Centrum Handlowe "Szembeka"
Gr. I 11:30
Gr. II 13:30
Wrocławiu (28.04.2012), Żłobek Niepubliczny WYSEPKA, ul. Szybka 6-10
Gr. I 11:00
Gr. II 13:00

Krakowie (05.05.2012) Famiga Ul. Lea 179
Gr. I 10:00
Gr.II 12:00

Olsztynie (12.05.2012) Filia nr 10 ABECADŁO C.H. "Alfa" Al. Piłsudskiego 16
Gr. I 11:00
Gr. II 13:00
Spotkanie dla dwóch grup :
I Dzieci do 3 lat (Chustonoszenie oraz BLW)
II Dzieci od 3 lat (Zabawy Akademii Szkraba oraz Dieta dziecka)

Zapraszamy do polubienia Bakuś | Facebook
I śledzenia wszystkich informacji na temat spotkań.

Zapisy pod numerem Tel. 792-443-052 Agnieszka Janiszewska

Spotkania poprowadzą eksperci, którzy poruszą m.in. tematy, takie jak: Dlaczego warto nosić maluchy w chustach?; BLW (Baby-led Weaning) - wprowadzanie pokarmów stałych do diety małego dziecka; Zabawy Akademii Szkraba czy kwestię diety starszaka.
 
Ech jaka tu cisza...chciałam do Was dołączyć ale widzę,że wszystkie gdzieś wywiało :(
 
December ja nie pomogę w sprawie porodówki redłowskiej... jednakże mogę polecić kliniczną :tak:

Dziewczyny piszcie :) Pozdrawiam serdecznie chętnie dołączę się do pogawędki :-D
 
reklama
Do góry