reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wózków

Iskierka71

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2011
Postów
1 832
Miasto
Zegveld
Z racji tego, że w dwóch podstawowych wątkach forum "Mamy z Holandii" ciągle pojawiają sie pytania o to jakie wózki są najlepsze dla dzieci pomyślałam, że warto założyc nowy wątek na ten właśnie temat.
Proponuję tytaj wymiane doświadczeń tych mam, które używają już swoje wózki jakis czas oraz tych, które dopiero co wozek kupiły lub planują to zrobić.
Jakie wózki sa najlepsze? Co powinno być w wyposażeniu? Czego należy się wystrzegać?
Zapraszam do dyskusji i wymiany poglądów..

Pokażę Wam jaki ja kupiłam wozek dla swojego, mającego się niedługo urodzić maluszka.
Mój wózek to X-TRALL 3w1. Zakupiony w Polsce przez allegro - LINK
A oto zdjęcia wózka:
P1030239.jpgP1030235.jpgP1030236.jpgP1030240.jpg
 
reklama
Świetny temat!


Wózek idealnie prowadzi sie w terenie nie jest to typowy trójkołowiec dzięki zastosowaniu dwóch kół z przodu i amortyzatora jest stabilny i nie trzęsie sie tylko delikatnie kołysze niemowlakiem który czuje sie jak u mamy w brzuszku.Duże pompowane koła obracają się wokół własnej osi co pozwala na obrót wózka w miejscu.Bardzo szybko za pomocą adapterów można wpiąć w stelaż nosidełko.Spacerówka posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami na ramiona.



niewatpliwym atutem jest regulowana raczka wozka, dzieki temu wozek wygodnie sie prowadzi osobom o roznym wzroscie.

Duze, pompowane kola sprawdzaja sie w kazdym terenie, mieszkamy nad morzem, wiec spokojnie nawet z wozkiem sie w piasek wtarabanimy.

model - mutsy trans4mers

wozek10.jpgwozek3u.jpgwozek4.jpgwozek5.jpg
 
Ostatnia edycja:
No to my mamy taka karoce.

Lekki,zwrotny. Gondola 80cm. Reszta sie okaze po wykluciu Ksiezniczki ;)
Jedyny (jak do tej pory) minus to fakt,iz nie da sie wpiac maxi cosi.
 

Załączniki

  • image2.jpg
    image2.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 225
  • image1.jpg
    image1.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 244
  • image.jpg
    image.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 248
Ostatnia edycja:
DSC00129.jpgJa dla swoich pociech zakupilam taki wózek.Jestem bardzo zadowolona.Gondole są zarazem fotelikami do samochodu.Lekki,zwrotny ,stelaż aluminium.Można zawrócić w jednym miejscu wózkiem.Jedyny minus to ciężko się podjeżdża pod krawężnik.
 
A to ciekawostka jak dla mnie.. Pierwszy raz widze takie rozwiazanie. Super!
A jaki to model wozka??
Spelnia on standardy przepisowe??
 
Dziewczynki to Jane Twin Two
+foteliki matrix-do 13kg.Spełnia wszystkie wymogi.Jedyny wózek w którym dziecko można przewozić w poz.leżącej w aucie.
Dziewczynki ja nie jestem z Holandii .Nie przeczytałam dobrze.Myślę,że mogę pozostać z Wami.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agata super masz ten wózek. Mi się jane rider podoba i ponoć lekki.
tylko właśnie np w nl trudno spotkać tę markę i jakby ktoś widział w jakimś sklepie że są wózki tej marki to proszę napisać w jakim:D
 
Do góry