reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
hejo ja po pracy

Pogoda brzydka,,iscie jesienna,,nie cierpie jesieni...

amalfi juz niedlugo bedzie pazdziernik,popakowalas juz wsio??
no kurcze sie synek meczy..a ile ubezp??

kamea to czekamy na focie...teo co udziergasz:)

aga ja tez taka pije i syn moj tez...
 
KAMEA widze ze ty pieska nie masz ;-), bo gdybyś miała , to bys wiedziała , ze ''wet'' jest to słowo ogolnopzryjete na forach ;-):-), poza tym to po angielsku jest tylko powinno byc napisane przez ''v'':-)
KORALIKOWA nie pamietam, ale rocznie blisko 300e albo 400e , nie jestem pewna dokladnie. A ja jescze nie spakowana, cos Ty, ja tylko dwa pietra nizej ide, wiec poprzenosimy tak to tylko nie spakowane, ciuchy w rekach, i te kuchenne rzeczy tylko popakuje do pudełek.

Synek juz po antybiotyku i od razu lepiej. I na tydzien dostal antybiotyki,ale juz zjadł troche , wiec jest dobrze.
A ja dzis wybrałam sie na poczte i nie doszłam. Czułam jak krew odpływa mi od mózgu. I wlazłam do polskiej restauracji , poczułam sie lepiej, wyszłam i znow ide i znow to samo czuje ze jest jeszcze gorzej , przestałam juz słyszeć, weszłam do banku i na szczescie był tam kumpel i mnie odwiozl do domu, ale przedtem straciłam przytomnośc na sekunde, na szczescie zdąrzyłam usiąsc
 
amalfi aaa to wy tylko 2 ppietra w dół..yhym,,to na biezaco dacie rade,,myslalam,ze gdzie dalej...czy cos...
biedny synek...ale antyb pewnie pomoze....
 
reklama
Do góry