reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspinanie sie po drabinie-bol biodra i krzyza

Dołączył(a)
23 Wrzesień 2012
Postów
6
Dziewczyny,
Jestem w 24 tc i robie remont pietra w domku rodzicow. Codziennie musze sie kilkanascie raz wspinac po drabinie zeby odp.robotnikom (maz wraca z pracy za 2 mies.) bo jestem sama, po wczorajszym kluciu scian bez zabezpieczenia tak sie nasprzatalam ze dzis nie moge podniesc nogi a krzyz mnie poprostu zabija. Planowana wizyta u ginekologa za 5 dni, poradzcie kochane czy to nic groznego, czy powinnam biec wczesniej do lekarza i czy przejdzie samo ???
 
reklama
Ja bym poszla sprawdzic i napewno przestala sie tak przemeczac kochana. A to robotnik zejsc do ciebie nie moze ? nie ma nikogo innego kto moglby ci pomuc ?
 
Dziewczyny,
Jestem w 24 tc i robie remont pietra w domku rodzicow. Codziennie musze sie kilkanascie raz wspinac po drabinie zeby odp.robotnikom (maz wraca z pracy za 2 mies.) bo jestem sama, po wczorajszym kluciu scian bez zabezpieczenia tak sie nasprzatalam ze dzis nie moge podniesc nogi a krzyz mnie poprostu zabija. Planowana wizyta u ginekologa za 5 dni, poradzcie kochane czy to nic groznego, czy powinnam biec wczesniej do lekarza i czy przejdzie samo ???

No wiesz, uważam, że Twoje dziecko jest ważniejsze niż jakiś tam remont rodziców... Ja bym nie ryzykowała. To co robisz, jest zbyt niebezpieczne
 
narażasz się na przedwczesny poród, to co robisz nie jest zbyt rozsądne. Krzyże bolą bo są obciążone brzuchem który z dnia na dzień rośnie a do tego wysiłek fizyczny który w 24 tc powinnien być ograniczony robi swoje.
 
Do góry